gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynalarda ki sinek lekelerinde bıktım yardım edinnn

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evimde çok fazla ayna var tabi şimdi çok pişmanım, her gün o aynaları silmek işkence gibi. Benim şikayetim aynada ki sinek lekleri, nasıl kolayca geçiriyorsunuz, var mı bir formülü ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çiğ patatesi kesip aynalarınızı önce bununla ovun. Sonra içine az miktarda alkol katılmış suyla silin. Böylelikle aynalarınıza sinek konmasını önlemiş olursunuz.

aynalarda ki sinek lekelerinde bıktım yardım edinnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim yardım edin diyorum çünkü burta itiraf kadar bi okaddar yardımda isteyeceğim. 2 yıldır pek samimiliğimiz olmayan Çocuk bu sene bana çok yakınlaşmaya başladı. İşte Mesaj atıyor seni düşünüyorum filan diye akşam iyi geceler beni gör rüyanda diyorum Aklımdan hiç çıkmıyorsun ki her gece rüyamdasın diyor.. Ben ise Ona karşı en ufak bişey hissetmezken, Bir gün sana kız ayarlıcam...
  2. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  3. yardım edinnn

yardım edinnn

Ya yeni konu açınca tekrar oraya gidip yorumlara fln nasıl bakcaz
  4. yardım edinn hint kınası lekesini nasıl çıkaracammm

yardım edinn hint kınası lekesini nasıl çıkaracammm

Melekler lütfen yardım edin. Elime desen yapmak için hint kınası aldım ama birazı halıya döküldü ne yapacağım bilemiyorum. Annem görürse yandığımın resmidir. :S
  5. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..

Sayfayı Paylaş