gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aynalardır Güzelliğinizi Yansıtan...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Aynalardır güzelliğinizi yansıtan.. 'Acaba bugün nasılım? Bu kıyafet bana yakışmış mı?' sorusunu sorarken kendinizi hiç anlamadan aynaya doğru yürürken görürsünüz.. Alışkanlıktır.. En gerçeği yansıtacak ondan başka kimse yoktur hayatta çünkü. Kırılsa ve birgün bile olmasa eksikliğini hissedersiniz. Çünkü bayansınız ve sizin en önemli eşyalarınızdan birisidir o. Aman kızlar bu kadar yeter yoksa ağlayacağım şimdi :dil: :piha:
    Konuya gireyim hemen :D:D:D

Günümüzde ev dekorunda kullanılan bir silah haline geldi aynalar. Özellikle dekorda siyah ve beyaz rengi tercih eden kişilerde ayna kullanımının daha fazla olduğunu gözlemledim. Eğer ayna kullanıyorsanız,değiştirmek istiyorsanız ya da yeni evleniyor ve ev dekor ediyorsanız doğru konudasınız kızlar :)

Birbirinden şık ve farklı ayna tasarımlarıyla sizi başbaşa bırakıyorum.. Güzelliğinizi bize de yansıtmayı unutmayın. Sevgilerimle :tik: :D

Aynalardır Güzelliğinizi Yansıtan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir tanısan bir daha zor vazgeçersin Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir anlasan bir sevsen çok zor gidersin Ben her gün burda oturup seni beklerken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Mevsimler geldi geçiyor sana gel derken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Bu zamanda benim gibi sevgili nerden bulursun? [Nakarat] Ayna ayna söyle bana benden...
  2. Ayna ayna söyle bana...

Ayna ayna söyle bana...

Her kadın güzeldir.Güzelliğinizi aynalara yansıtın.Güzel meleklerim için şık ayna modelleri;
  3. ayna ayna söyle bana....

ayna ayna söyle bana....

bana fal bak ayna şekilleri sihirli ayna falı falı bak falıma :gathering: sihirli ayna falınız; Gümüş alaşımlı bir tepsi veya pirinç, bakır veya paslanmaz çelikten herhangi bir düz geniş yüzey, geleneksel metal aynayla aynı işi görür. Sizin için uygun olanı bulana kadar çeşitli parlak metalleri deneyin. Onu sadece fal için kullanıp işiniz olmadığında yumuşak bir beze sarılı halde saklar ve...
  4. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...
  5. Kıyafet Seçimi İç Dünyanızı Yansıtır

Kıyafet Seçimi İç Dünyanızı Yansıtır

Kıyafetlerinizde uyumlu renk ve aksesuarlar ile kombinasyonu sağlayabilirsiniz. Özellikle renk seçimi sizin iç dünyanızı yansıtır. Eğer karamsar ruh haliniz varsa dağıtmak için canlı renklerdeki kıyafetleri tercih etmelisiniz. Modanın renk ve kombine seçeneklerine verdiğimiz örneklerin iç dünyanızı aydınlatmaya yardımcı olmasını umuyorum.

Sayfayı Paylaş