Aynanız Olmadan Rujunuzu Nasıl Tazelersiniz

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Aynanız Olmadan Rujunuzu Nasıl Tazelersiniz
Aynanız yanınızda olmadan rujunuzu nasıl sürersiniz işte size aynasız ruj sürme teknikleri :tik:

ruj-surmek-5752.jpg

1. İşin sırrı parmağınızı kullanmakta. Böylelikle dudaklarınızı hissedebilir ve rujun dışarıya taşmasını engelleyebilirsiniz. Tazeleme zamanı geldiğinde rujunuzu çıkarın ve yüzük parmağınızın ucunu rujun üzerine sürtün.
2. Parmağınızı hafifçe alt dudağınıza dokundurun. Rengi dudağın orta kısmından kenarlara doğru yayarak en yoğun pigmentin dudağınızın kalın kısmına oturmasını sağlayabilirsiniz.
3. Şimdi dudaklarınızı birbirne bastırark alttaki rengin üst dudağınıza geçmesini sağlayın. Bu işlemi olabildiğince nazikçe ve dışarı taşırmayacak şekilde özenle yapmaya gayret edin.
4. Tüzük parmağınıza bir miktar daha ruj sürün ve üst dudağınızın en geniş iki noktasına uygulayın. Üçüncü adımda uyguladığınız işlem bu kısımları tam anlamıyla kaplamayabilir.
5. Son olarak küçük parmağınızı kullanarak üst dudağınızın orta kısmına dokunun. Böylece dudaklarınızın etrafına taşmış olabilecek fazlalıkları temizlemiş olacaksınız.

aaa benim taktiği önermiş :D
ben parmağım sağolsun bi güzel tazeliyorum :D

Geri