gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Aynaya Bakınca

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Aynaya Bakınca​
    Resûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz aynaya bakdıkları zaman, "Hulkumu ve huyumu güzel kılan, başkalarındaki çirkinliği benden uzak kılıp beni güzel yapan Allah'a hamd ederim. " (51)
    "Sana arşın altındaki cennet hazinesinden bir kelime söyleyeyim mi?
    kelimesidir. Kul bunu söyleyince: Kulum hakkı teslîm etti ve benden onu selâmetde kılmamı istedi,"der." (52)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aynaya Bakınca
    ellerine emeğine sağlık

Aynaya Bakınca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir tanısan bir daha zor vazgeçersin Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir anlasan bir sevsen çok zor gidersin Ben her gün burda oturup seni beklerken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Mevsimler geldi geçiyor sana gel derken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Bu zamanda benim gibi sevgili nerden bulursun? [Nakarat] Ayna ayna söyle bana benden...
  2. Ayna ayna söyle bana...

Ayna ayna söyle bana...

Her kadın güzeldir.Güzelliğinizi aynalara yansıtın.Güzel meleklerim için şık ayna modelleri;
  3. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...
  4. Aynaya Baktım, Kendimi Göremedim

Aynaya Baktım, Kendimi Göremedim

endimize koyduğumuz engeller yüzünden nefes alamaz duruma geliyoruz. Sanki kendimizle aramızda kocaman bir duvar var gibi! İç sesimizi duymayı unutuyoruz. Aynaya bakıp kendimizi görmüyoruz. Kurallarımız suçluluk duygularımız hırslarımız görevlerimiz kızgınlıklarımız tüm ilgimizi alıyor. Kendimize şefkat ve sevgi göstermeyi aklımıza bile getirmiyoruz. Sabah aynaya baktığımızda...
  5. Yaratıcı banyo aynasına bakın meleklerim

Yaratıcı banyo aynasına bakın meleklerim

Ayna modelleri İlginç tasarımlar bu tasarımcıları çok kıskanıyorum. Benim niye hiç aklıma gelmez böyle şeyler. bu ayna tasarımında çok ilginç buldum. Özellikle avm gibi yerlerde hem eğlenceli hemde hoş durur. Bir gün bir avm açarsam aklımda bulunsun:) Bir sürü dekoratif ayna modelleri var ama bu ayna hem modern hem espirili. Buyrun meleklerin ilginç banyo tasarımı;

Sayfayı Paylaş