gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Aynaya ne gerek var

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç dekorasyonlar Duvar yazıları
    Bu fotoğrafa gerçekten çok güldüm. BAnyoda ayna yok onun yerine iyi görünüyorsun yazısı var. Aynaya gerek olmadığını mı vutguluyor yoksa ayna görevimi görüyor bilemedim:) Ayna modeli olmayan ilginç banyo dekorasyonu olmuş.

tatlı bela bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    banane ben genede ayna görmek isteerim :D:D

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    :) Ayna ayna söyle asiye ondan daha güzeli var mı şu dünyada:)

Aynaya ne gerek var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Düşmanlara Ne Gerek var

Müslüm Gürses - Düşmanlara Ne Gerek var

Yaşamaksa bu benimki Yaşamadım bir gün kadar Senin gibi sevgilim var Düşmanlara ne gerek var? Sevmek buysa sevdim işte Çekmek buysa çektim işte Başka söze ne gerek var Aşka ibret benim işte.. Çaresizlik içindeyim Yüreğimde yangınlar var Bu sevda öldürür beni Düşmanlara ne gerek var? Sevmek buysa sevdim işte Çekmek buysa çektim işte Başka söze ne gerek var Aşka ibret benim işte.....
  2. Güneşlenirken Nelere Dikkat Etmek Gerek

Güneşlenirken Nelere Dikkat Etmek Gerek

Son yıllarda ozon tabakasındaki delik nedeniyle daha zararlı güneş ışınlarının süzülmeden yeryüzüne geçtiği bilinmektedir. Bir yandan bronz bir tene kavuşmak isterken bir yandan da güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumanız gerekiyor. Bronz bir tenle daha hoş ve çekici görünmek isterken eğer sağlıklı bir bronzlaşma sağlanmazsa sonuç kısa vadede çok çirkin soyulmalar, uzun vadede ise...
  3. DTP'li Ayna ne yapmak istiyor?

DTP'li Ayna ne yapmak istiyor?

DTP Genel Başkan Yardımcısı Ayna, Kürt sorununun, Öcalan muhatap alınarak çözülebileceğini ileri sürdü. Emine Ayna, Kürtçe televizyonun, dağa çıkan Kürt gençlerin mücadelesi sonucunda olduğunu öne sürdü. Partisinin il örgütü tarafından Mersin Metropol Miting alanında düzenlediği Nevruz şenliğine katılan Ayna, terörist başı Abdullah Öcalan'ı Güney Afrika'nın zenci lideri Mandela'ya benzetti....
  4. Aynaların Kırılması Niçin Uğursuzluk Getirir?

Aynaların Kırılması Niçin Uğursuzluk Getirir?

Ayna kırılmasının uğursuzluk getireceğine olan inanış, en eski batıl inançlardan biridir. Kökeni ilk aynanın yapılışından yüzyıllar öncesine, hatta ilk çağ insanına kadar gider. Göllerde veya su birikintilerinde, kendi aksini gören ilkel insan şaşırmış, bunun kendisinin ruhu olduğunu sanmış, suyu bulandırıp görüntüsünün kaybolmasına neden olanları da düşman bilmiştir. İlk aynaların...

Sayfayı Paylaş