gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aynayı Kırmadan Nasıl Kırık Ayna Oluşturabiliriz?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

kırık arabalar aynanın yapılışı ayna yapılışı aynaların kırık ayna modelleri
    Kullanılacak malzemeler Evinizde bulunan çok değerli bir ayna ve çok kuru bir tarafı ince sabun.
    Deneyin yapılışı

Bunu deneyden ziyade bir şaka olarak düşünebilirsiniz. Evde annenize bir nisan şakası yapmak istiyorsanız evdeki en değerli aynaya kuru sabunun ince tarafı ile çizgiler çiziniz.

Biraz uzaktan aynaya baktığınızda ayna kırıkmış gibi gözükür. Daha sonra da evdekileri ayna kırılmış diye etrafına toplayabilirsiniz....

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aynayı Kırmadan Nasıl Kırık Ayna Oluşturabiliriz?
    canımya nerden buluyosun bunları emegine saglık

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aynayı Kırmadan Nasıl Kırık Ayna Oluşturabiliriz?

bulurum ben:meçhul:

Aynayı Kırmadan Nasıl Kırık Ayna Oluşturabiliriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık aynamda Senin yüzün

Kırık aynamda Senin yüzün

SeßepSiz SeveßiLene .. Yoksun .. ßen Sensizim .. yaLnız kimSesizim Şimdi .. Sana küstüğümde sığındığım arkadaşLarım .. Neydi adLarı ? OnLar kimdi ? Sana her kızışımda ßiriLerinin yanında aLırdım soLuğu .. Oysa en güvenLi kucak Sendin canözüm .. nasıLda ßiLemedim .. Kırık aynamda Şimdi Senin yüzün , ßiraz teßessüm , ßirazda hüzün .. Seni üzdüğüm her günün .. Şimdi acıSını çekiyorum...
  2. Kırık aynamda Senin yüzün ..

Kırık aynamda Senin yüzün ..

Yoksun .. ßen Sensizim .. yaLnız kimSesizim Şimdi .. Sana küstüğümde sığındığım arkadaşLarım .. Neydi adLarı ? OnLar kimdi ? Sana her kızışımda ßiriLerinin yanında aLırdım soLuğu .. Oysa en güvenLi kucak Sendin canözüm .. nasıLda ßiLemedim .. Kırık aynamda Şimdi Senin yüzün , ßiraz teßessüm , ßirazda hüzün .. Seni üzdüğüm her günün .. Şimdi acıSını çekiyorum annem . Sana kızıp kırdığım...
  3. Kırık ayna

Kırık ayna

kırık ayna modelleri Kırık Ayna Yine yalnız uyandığım bir sabah Hala birşeyler var senden kalan Duruyor hala baktığım aynada Belki uydurdum hepsi yalan Belki hayallerim kırık aynada Ama bunlar bana seni hatırlatan Her gece uyutmayıp,ağlatan Tek güvenen sana da, bana da Sadece ümidim kaldı O da, kırık aynada
  4. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...
  5. Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri 18 şubat Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda 18 şubat Yahşi Cazibe dizisinde Gökhan Keser'in seslendirdiği Kırık Ayna şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Kırık Ayna Bütün anılar gözlerimde, Ezberledim sen gittin gideli. Bu ızdıraba halim harap, Sen bu hale koydun...

Sayfayı Paylaş