gebe
  1. tqb

tqb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aynı bakımı haftada 2 defa yapmak saça zarar verirmi ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında tqb tarafından paylaşıldı.

arkadaslar lütfen yardımcı olun . sinameki badem yağı bemiks bepanthen ve evigeni karstrp kullandm cok gzel yaptı saçlarmı. haftada 2 defa uygulasam bi zararı olrmu ? ters tepki vermesin kel kalmayayım uzatıcam derkenyupis ama cokta güzel yaptı saçlarımı gercekten. haftada bir açmak istemiyorum arayı okdr :D:D lütfeen deneyenler varsa yada bilgisi olan yardım ediiinnn:( bu sene sonu mezuniyetim var ve saçlarmn eskisi kadar olmsnı istiyorm:( 1 metre saçlarmı 35 cm bıraktm!:( en azndan 25 cm dha uzasn:cry:

2. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    zannetmiyorum ki zararı olsun

3. Şule.A

Şule.A Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bioblas saç bakım ürünlerinde 2 günde bir kullanmayı tavsiye etmektedir :) 2 seneden beri BİOBLAS kullanan biri olarak, BİOBLAS'a güveniyorum :)

4. tqb

tqb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım evet zararı deil yararı oldu. çok çok canlı yaptı saçlarımı :)))

5. tqb

tqb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben doğal ürünleri karıştırarak yapmayı tercih ediyorum.. içinde kimyasallar olsn istemiyorm :D

Aynı bakımı haftada 2 defa yapmak saça zarar verirmi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde saç bakım kürü...2....

Evde saç bakım kürü...2....

saç bakımı evde saç bakım kürü bakım kürleri kuru ve sert saçlara evde bakımı Dosyalarımdan çıkardım, sizlere sunuyorum buyrunuz, denemesi bedava :) SAÇLARDAKİ KEPEKLER İÇİN ISIRGANOTU KÜRÜ : Eğer, saçlarınızda kepek var ise veya saçlarınıza parlaklık ve canlılık kazandırmak istiyorsanız, bunun için çözüm ısırgandır. Saçlarınızdaki kepeği geçirmekte zorlanıyor ve şampuanla da...
  2. Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

turp saçı uzatırmı turp saç uzatır mı suyu suyu saç uzatır mı saçı Kuaföre gidip ''saçımın uçlarından aldırcam''diyerek o sandalyeye oturup uçlarıyla beraber saçlarının tümü giden meleklerim.Bu durum hemen hemen her kadının başına geliyor.Ya diyoruz ki uçlarından alın.Ama bir bakıyoruz komple saçı kesmiş.Resmen bir meruk çıkarı o kestiği saçtan.Bence kuaförün cimrisi makbul tabi saç kesimi...
  3. Uyurken saçlarınıza bakım yapmak ister misiniz?

Uyurken saçlarınıza bakım yapmak ister misiniz?

uyurken saç bakımı kolay saç bakımı Sevgili Melek'ler saçlarınıza uyurken de bakım yapmak ister misiniz? Sizi bilmem ama ben isterim haa birde saçları konusunda takıntılı olan psikopat ablamda ister :) Bu yazımızda hem kendim için hemde şuan saçlarının nasıl göründüğünü en az 10 defa soran ablam için muhteşem bir üründen bahsedeceğim sizlere Melek'ler:) Gece siz uyurken saçlarınıza...
  4. Lazer dişleri beyazlatırken zarar verirmi?

Lazer dişleri beyazlatırken zarar verirmi?

Dişlerde sararmalar, doğal beyazlığını kaybetmesi sonucunda lazer tedavisi ile bunlar engellenebilir durumda olur. Alkol ve sigara kullanımından dolayı dişlerde sararmalar ortaya çıkar, oluşan lekelerden kurtulmak için cerrahi tedavi olmanda lazer etkisi ile beyazlığa ulaşabilirler. Lazer yöntemi ile dişlere verilen beyazlık dişleri beyazlattığı gibi leke oluşumlarını engellemektedir....

Sayfayı Paylaş