gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aynı cezaevinden 2'nci kez helikopterle kaçtı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yunanistan'da yeraltı dünyasının 'kahraman' ilan ettiği Paleokostas ve arkadaşı helikopterle cezaevinden firar etti. İkili, iki yıl önce yine aynı yerden yine aynı yöntemle kaçmıştı.. [​IMG] Yunanistan'da Atina yakınlarındaki Koridallos Cezaevi'nden "Görevimiz Tehlike" filmini andıran bir firar olayı daha yaşandı. Cezaevinin üzerinde helikopterin avluya indirdiği bir ip merdivene tırmanan iki mahkûm ateş sesleri arasında firar etti.

PİLOTU SİLAHLA TEHDİT ETTİLER
    Firarın başrolünde Yunanistan'ın azılı mahkûmlarından Vasilis Paleokostas yer aldı. Aynı hükümlü, iki yıl önce de aynı cezaevinden yine helikopterle ve yine aynı mahkûm arkadaşıyla kaçmıştı. Atina yakınlarındaki dağlık Arahova bölgesine gitmek için helikopteri kiralayan kimliği belirsiz kişiler, pilotu silahla tehdit ederek cezaevine yöneldiler. Cezaevi üzerinde tur atmaya başlayan helikopter, alçalarak Paleokostas'ın "gezintiye" çıktığı avlunun ortasına bir ip merdiven sarkıttı. Gardiyanların şaşkın bakışları arasında başka bir mahkûmla birlikte helikoptere çıkan Paleokostas, yaylım ateşe rağmen Alket Ricai adlı arkadaşıyla firar etti. Yunanistan'da yeraltı dünyasının 'kahraman' ilan ettiği Vasilis Paleokostas'ın, banka soygunları, tehdit, silahlı çatışmalar gibi suçlardan oluşan oldukça kabarık bir sabıka listesi bulunuyor. Olay ülkede büyük tartışmalara yol açtı.

Aynı cezaevinden 2'nci kez helikopterle kaçtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç kez

kaç kez

Kaç kez gittim senden. yanılgılar yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun. sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun. her zamankinden daha çok yoktun ve benim sana vurulduğumda kesilmemiş cezalara karşı nasıl savunmasız olduğumu bilirdin. ... kaç kez gittim senden. yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir çiçek kadar...
  2. Cezaevi

Cezaevi

Bakınız; Hapishane.Sıkıntı anlamına gelir. Kişinin önünde sorunlar belireceğine işarettir.Rüyada tutuklanarak cezaevine girdiginizi görmek, yaptiginiz bir iste basarili olup, san ve seref kazanacaginiza isarettir.
  3. kaç kez....????

kaç kez....????

Hayatınızda kaç kez; birini hiçbir zaman sizin olamayacağını bildiğiniz halde, karşılık beklemeden, bir an bile vazgeçmeden sevdiniz? Kaç kez; ona her bakışınızda canınız yandığı içiniz titrediği halde, gözlerinizi ondan alamadınız, yeşilliklerinde kayboldunuz? Kaç kez; sabaha kadar gözünüzü kırpmayıp bir çıkış yolu aradınız ama her defasında duvara tosladınız? Kaç kez; yalvardınız...
  4. Niran Ünsal'dan 2.Cezaevi Konseri

Niran Ünsal'dan 2.Cezaevi Konseri

Nedense bana bu konserler reklam için yapılmış gibi geliyor... ŞARKICI Niran Ünsal, Deniz Seki'nin de bulunduğu Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde tutuklulara konser verdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Niran Ünsal beklediği arkadaşı Deniz Seki'yi ise göremedi. Deniz Seki'nin ‘Sahici' ve ‘Aptal' şarkılarını söyleyen Ünsal, çaldığı davulla tutukluları coşturdu. Niran Ünsal, arkadaşı...
  5. Aşılama Kaç Kez Yapılabilir?

Aşılama Kaç Kez Yapılabilir?

bu konu aşılama sayısı hakkında bilgilere yer vermektedir. Normal yolla evlat sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu yöntemlerden biri olan aşılama işlemi bazen ilk seferde sonuç vermeyebiliyor. Aşılama yaptırıp bebek sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği sorulardan biri olan aşılamanın kaç kez yapılabileceği konusunda merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Normal şartlarda 3 veya...

Sayfayı Paylaş