gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Amerikan: hey steve, neden kendine bir icki koymuyosun? Turk: la suleyman, kap iki bira gel bakim hemen!
    Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ?
    Turk: noluyo lan burda ?

Amerikan: nasil gidiyor mike?
    Turk: napiyon lan?

Amerikan: korkarim seni oldurecegim!
    Turk: salavat getir *******k!

Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin.
    Turk: bu ne lan g***me benzemissin.

Amerikan: lanet olsun sana christine!
    Turk: allah belani versin nurcan!

Amerikan: tanri askina brad kes sesini artik!
    Turk: allahim sabir ver, sus lan yeter!

Amerikan: aman tanrim simdi napicaz?!?
    Turk: ha s..tir sictik?!?

Amerikan: help me please...
    Turk: baksana lan!!!

Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik surprizlerle doludur...
    Turk: valla oglum bir soz var hani, kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek...

Amerikan 1: dante'nin bu kitabini okudun mu micheal?
    Amerikan 2: aaa evet , gercekten edebi degeri olan bir calisma.

Turk 1: abi da vinci sifresini okudum super!
    Turk 2: lan birak! iyice entel dantel oldun ! Layt herif !!

Amerikan:: hey jerry gel pizza ye dostum...
    Turk: sülo gel lan buraya mis gibi menemen yaptik...

Amerikan:: fbi... bir kac soru sorabilir miyim?
    Turk: polisim ben! nerdeydin lan dun esek?

Amerikan:: (ses cikarmadan el i$aretiyle) sen oraya sen buraya sessiz olun...
    Turk: dagiliyoruz haydaaa!!!

Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YariŞmalarda TÜrk Halkinin VerdİĞİ İlgİnÇ Ve Komİk Cvplar ÖldÜm GÜlmekten

YariŞmalarda TÜrk Halkinin VerdİĞİ İlgİnÇ Ve Komİk Cvplar ÖldÜm GÜlmekten

seyirciye telefonla çok kolay soruların sorulduğu yarışmalardan biri: - içinde bulunduğumuz mübarek ayın adı nedir? -mart.! -üzerinde bir ulusu, devleti simgeleyen renk ve işaretlerin olduğu bez parçasına ne ad verilir? -ingiliz kumaşı kim 500 milyar ister'den: -solunum organimiz? -karaciger - soundgarden adli muzik grubu hangi tur muzik yapmaktadir? -lika. Pasaparoladan;...
  2. Bebeklerde Reflex ve Tepkileri

Bebeklerde Reflex ve Tepkileri

bebeklerde titreme bebeklerde ayak titremesi bacak titremesi el titreme neden olur Yeni doğan bebeğinizin hareketleri reflekslerle yönetilmektedir. Yanağını okşarsanız bebek uyarılacak ve emmeye çalışacaktır. Ayak tabanlarına değerseniz dizleri ve ayakları bükülecektir. Birden bir gürültü çıkarırsanız bebeğinizin başı geriye düşecek, boynu uzayacak ve kollarıyla bacakları dışa doğru sallanıp...
  3. amerikalı ve türk sözleri‏

amerikalı ve türk sözleri‏

Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ? Amerikan:: hey jerry gel pizza ye dostum... Turk: sülo gel lan buraya mis gibi menemen yaptık... Amerikan: nasıl gidiyor mike? Turk: nörüyon la? Amerikan: korkarım seni öldüreceğim! Turk: salavat getir ulan ... Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin. Turk: bu ne hâl lan Amerikan: hey steve,...
  4. tersten okununcada aynı olan cümleler

tersten okununcada aynı olan cümleler

Traş niçin şart. Ey Edip Adana da pide ye. Alışır o sana, sor Işıl a. Emre ve kıza yazık, everme. Pay ederek iki kerede yap. Aslan Ali ile Veli ilan alsa. Firar eder Arif. Ayol abla, keten etek al baloya. Ayşen, ıslak kalsın eşya. Ayla da mı madalya? Kim o komik? Para hazır ama rıza harap. Uğur motora sar o tomruğu. Rıza, Haluk okula hazır. Zamlı tas neden satılmaz
  5. Atatürk'ün Türk Diline Verdiği Önem

Atatürk'ün Türk Diline Verdiği Önem

atatürk dil konusunu niçin bu kadar önemsemiştir atatürk dil konusunu niçin önemsemiştir Atatürk'ün Türk diline verdiği önem konusunda sizlere çok önemli bilgileri paylaşmak istiyorum.Her ne kadar günümüzde Türkçe yi katleden yazı stilleri olsada eminim ki Atatürk'ün yolundan gerçek bir şekilde gidip düşüncelerini paylaşan herkes diline sahip çıkacaktır. Dil bir milletin iletişimini sağlayan...

Sayfayı Paylaş