gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Ayni sey...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis. Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi sözünü kesmis ve "Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat" demis.

Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler".

Anne çocuga dönmüs, "Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum".

Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; "Bu gün neler yaptigini bize anlatsana" demis.

Oglan baslamis;

-"Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ayni sey...
    :D çocuktan al haberi...

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ve yemeğin sonrasını merak ediyorum doğrusu:)

4. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Puhahaha :D çok güzeldi sağol hercaim

Ayni sey... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki sey

iki sey

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayni Haklar

Ayni Haklar

ayni haklar ayni hak sınırlı haklar nelerdir nelerdir hak nedir Ayni Haklar Bir kimseye bir mal üzerinde doğrudan doğruya hakimiyet sağlayan haklardır.Herkese karşı ileri sürülebilir. a)Eşya üzerinde sağlanan yetki Ayni haklar alacak haklarından farklı olarak daha sınırlı sayıdadır.Ancak kanunda öngörülen tipler çerçevesinde kurulur.Hak sahibine...
  3. ufak seyleri dert etmeyin hepside ufak seylerdir

ufak seyleri dert etmeyin hepside ufak seylerdir

ufak şeyleri dert etmeyin hepside ufak şeylerdir şeyleri dert etmeyin hikaye ile ilgili hikaye 01. Ufak şeyleri dert etmeyin. 02. Kusursuz olamayacağınızı kabullenin. 03. Rahat ve ılımlı insanların çok başarılı olamayacakları düşüncesini bir yana bırakın. 04. Olumlu ve olumsuz düşünce kartopunun çığ gibi büyüme etkisini göz önüne alın. 05. Sevgi kapasitenizi geliştirin. 06. Unutmayın:...
  4. erkek her yasta ayni (resimli)

erkek her yasta ayni (resimli)

aynı erkek fotoları aynı erkek resimleri manzaralı resimleri erkek her yasta ayni
  5. Grip ile nezle ayni degil!

Grip ile nezle ayni degil!

Grip ile nezle ayni sey degil nezle grip nezle ve grip ayni hastalik degildir. Sevgili melekler grip ile nezle birbirine karistirilmamali. Nezle ve grip vatandaşlar tarafından her zaman karıştırılan iki hastalık. Tedavi yöntemleri bile farklı olan bu hastalıklardan nezle çoğu zaman ayakta geçirilebilirken, grip için yatak istirahati gerekiyor. Hava sıcaklığının düşmesi, ve ortam ısısının...

Sayfayı Paylaş