Aynısafa Kremi Ne İşe Yarıyor?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. bu konu aynısafa kremi faydaları hakkında genel bilgilere yer vermektedir.

  Son yıllar da güzellik ve sağlık konuların da inanılmaz derecede alternatif tıp ile doğal, bitkisel ürünlere yönelmeler oldu. Doğadan bize gelen o kadar çok şifa kaynağı var ki saymakla bitiremeyiz. Birçok bitkiler hastalıkların tedavisin de kullanıldığı gibi güzellik ve cilt bakımına kadar faydalı olan bitkisel ürünlerde oldukça rağbet görüyor.

  Bu mucizevi ürünlerden biri olan aynısafa kremi hakkında sizlere oldukça ilginç bilgiler vermek istiyorum.

  Cilt bakımından başağrısına kadar faydalı olan aynısafa kremini genel olarak aktarcılardan bulabilirsiniz. Doğal bir makyaj temizleyici olan aynısafa kremi cildi koruma özelliğinin yanısıra regl dönemi baş ağrılarına kadar birçok yerde kullanabilir, faydalarını görebilirsiniz.  Popüler tıpta, yaraların kapanması ve et benlerinin tedavisi amacıyla, ezilmiş taze aynı safa çiçeklerinden kompres yapılırmış. Günümüzde, içerdiği yararlı tıbbi maddeler bakımından Aynısafanın gerçek bir hazine olduğu bilinmektedir.

  [​IMG]  AYNI SAFA ÖZÜ NEDİR?

  Doğal tıbbi ürünler arasında en iyi dezenfektandır. Bakterilere ve virüslere karşı aktif etki yapar. Yaraların derinlemesine temizlenmesini ve daha çabuk kapanmasını sağlar. Diğer dezenfektan ürünlerinden farklı olarak cildin doğal savunma gücünü azaltmaz.ayrıca makyaz temizlinizide yapabileceğiniz bi kremdir

  YARARLARI NELERDİR?

  - Daha küçük aknelerin kapanmasına yardımcı olur.- Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler.- Temizleme özelliği vardır,tahriş etmeden ve iyice temizler.- Cildi yumuşatır ve esneklik verir.

  - Vücudu kaplayan bütün cildin bakımı için hazırlanmıştır.- Her cilt için özellikle de yüz el ve taban ciltleri için ideal bir koruyucudur.- Dudakların çatlamasını önler.- Cildi soğuktan rüzgardan ve güneşten korur.Ultra viyole ışınlarından korur ve nemliliğin azalmasını önler.- Dirsek, diz ve topukların sert derisini yumuşatır.- Şişliklere, yaraların kapanmasına iyi etki yapar.- Yanık vakalarında etkilidir.- Soğuk algınlıklarına, alerjiye ve sinüzitle ilgili sorunlarda yaralıdır.- Kan dolaşımı sorunlarına, ay başı rahatsızlıklarına ve ağrılarına iyi gelir.

  BAŞINIZ AĞRIDIĞINDA ŞAKAKLARINIZA AYNISEFA MERHEMİNLE YAPACAĞINIZ MESAJ İNANILMAZ İYİ GELİCEK SİZ BİLE ŞAŞIRACAKSINIZ
  DİZ AĞRILARINA VARİS AĞRILARINA
  DÜŞMEKTEN VE ÇARPMADAN OLUŞAN ÖDEMLERİN İNMESİNE YARDIMCI OLUR
  DIŞARIYA ÇIKARKEN ELLERE SÜRÜLDÜĞÜNDE MİKROP ÖLDÜRME DEZENFEKTAN ETKİSİ VARDIR .BEBEKLERİNİZİN VE ÇOCUKLARINIZIN ALT BAKIMI VÜCUT BAKIMI MASAJI İÇİN İDEALDİR PİŞİKLERE VE KIZARIKLIKLARA İYİ GELİR
  ÇANTANIZDA HERZAMAN GEZDİREBİLECEĞİNİZ %100 DOĞLLIĞI KANITLANMIŞ AYNISEFA ÖZLERİNDEN ÜRETİLMİŞ KREMDİR

  KULLANIM ŞEKLİ:
  Herhangi bir sınırlama olmaksızın ihtiyaç duyulduğu sürece tedavi edilen cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürülür. İhtiyaçlara bağlı olarak günde birkaç defa kullanılması tavsiye edilir. Katkı maddesi ve koku icermez.
 2. ilk defa duyduğum bir krem ama kullanıcam bir çok faydası var
 3. merhabalar. Benim de mantar sorunum var baya oldu.sitede gordum aynisefa kreminin iyi geldigini hemen aldim ama marka olarak dikkat etmedim. Ben SOFTEMin aynisefa kremini kullaniyorum.sizce etkili olur mu?Cevaplarsaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. aynısefa kremi

  ,
 2. aynısefa kremi ne ise yarar

  ,
 3. aynısefa kremi kullananlar

  ,
 4. aynısefa kremi faydaları,
 5. aynısefa kreminin faydaları,
 6. sefa kremi ne işe yarar,
 7. sefa kremi,
 8. aynı sefa kremi faydaları,
 9. aynısafa kreminin faydaları,
 10. aynısafa krem,
 11. aynısefa kremi ne için kullanılır,
 12. aynısefa krem,
 13. aynı sefa kremi nelere iyi gelir,
 14. aynısafa neye yarar,
 15. aymsefa krem ne işe yarar