gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aynısafa kremi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aynısafa kremi aynısafa kremi kullananlar aynısefa aynisafa aynı sefa İçinizde bilenler ve kullananlar varmı arkadaşlar bilmiyorum ama sizlere benim de ilk kez duyduğum bir kremden bahsetmek istiyorum.En kısa zamanda aktarcıdan mutlaka temin etmek istediğim bir krem oldu heleki özelliklerini ve faydalarını okuyunca.Ve bu aynısafa kremi bilgilerini sizlerle paylaşmak istedim [​IMG]
    Popüler tıpta, yaraların kapanması ve et benlerinin tedavisi amacıyla, ezilmiş taze aynı safa çiçeklerinden kompres yapılırmış. Günümüzde, içerdiği yararlı tıbbi maddeler bakımından Aynısafa?nın gerçek bir hazine olduğu bilinmektedir.

AYNI SAFA ÖZÜ NEDİR?

Doğal tıbbi ürünler arasında en iyi dezenfektandır. Bakterilere ve virüslere karşı aktif etki yapar. Yaraların derinlemesine temizlenmesini ve daha çabuk kapanmasını sağlar. Diğer dezenfektan ürünlerinden farklı olarak cildin doğal savunma gücünü azaltmaz.ayrıca makyaz temizlinizide yapabileceğiniz bi kremdir

YARARLARI NELERDİR?

- Daha küçük aknelerin kapanmasına yardımcı olur.- Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler.- Temizleme özelliği vardır,tahriş etmeden ve iyice temizler.- Cildi yumuşatır ve esneklik verir.
    - Vücudu kaplayan bütün cildin bakımı için hazırlanmıştır.- Her cilt için özellikle de yüz el ve taban ciltleri için ideal bir koruyucudur.- Dudakların çatlamasını önler.- Cildi soğuktan rüzgardan ve güneşten korur.Ultra viyole ışınlarından korur ve nemliliğin azalmasını önler.- Dirsek, diz ve topukların sert derisini yumuşatır.- Şişliklere, yaraların kapanmasına iyi etki yapar.- Yanık vakalarında etkilidir.- Soğuk algınlıklarına, alerjiye ve sinüzitle ilgili sorunlarda yaralıdır.- Kan dolaşımı sorunlarına, ay başı rahatsızlıklarına ve ağrılarına iyi gelir.

BAŞINIZ AĞRIDIĞINDA ŞAKAKLARINIZA AYNISEFA MERHEMİNLE YAPACAĞINIZ MESAJ İNANILMAZ İYİ GELİCEK SİZ BİLE ŞAŞIRACAKSINIZ
    DİZ AĞRILARINA VARİS AĞRILARINA
    DÜŞMEKTEN VE ÇARPMADAN OLUŞAN ÖDEMLERİN İNMESİNE YARDIMCI OLUR
    DIŞARIYA ÇIKARKEN ELLERE SÜRÜLDÜĞÜNDE MİKROP ÖLDÜRME DEZENFEKTAN ETKİSİ VARDIR .BEBEKLERİNİZİN VE ÇOCUKLARINIZIN ALT BAKIMI VÜCUT BAKIMI MASAJI İÇİN İDEALDİR PİŞİKLERE VE KIZARIKLIKLARA İYİ GELİR
    ÇANTANIZDA HERZAMAN GEZDİREBİLECEĞİNİZ %100 DOĞLLIĞI KANITLANMIŞ AYNISEFA ÖZLERİNDEN ÜRETİLMİŞ KREMDİR
    KULLANIM ŞEKLİ:
    Herhangi bir sınırlama olmaksızın ihtiyaç duyulduğu sürece tedavi edilen cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürülür. İhtiyaçlara bağlı olarak günde birkaç defa kullanılması tavsiye edilir. Katkı maddesi ve koku icermez.

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok faydalı bi krem anlaşılan... tşkler bu güzel bilgiler için

Aynısafa kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biberiye kremi

Biberiye kremi

biberiye kremi İçinizde biberiye kremini duyanlar varmı bilmiyorum belki kullananlar bile vardır ama hiç duymayan ve bilgi sahibi olmak isteyenler için kısaca biberiye kreminin özelliklerinden bahsetmek istiyorum hanımlar. Cildin üst tabakasını onarıcı biberiye kremi içeriğindeki biberiye özleri sayesinde sivilcelere karşı doğal birçözümdür. Biberiye içerikli krem cildin gözeneklerinin...
  2. Akne kremi

Akne kremi

Fiyatı 40 tl internettende sipariş verebiliyorsunuz sorunu olanlar için (: Akne Plus Krem Sivilceleri en az seviyeye indirmek ve yenilerinin oluşmasını engellemek için geliştirilmiş bir üründür. Düzenli kullanarak daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Kullanım Şekli : Cildinizi Suna Dumankaya Cilt Temizleme Köpüğü ile temizledikten sonra tüm yüzünüze ince bir tabaka...
  3. Ozon Kremi

Ozon Kremi

arkadaslar ozon kremı hakkında bılgısı olanlar kullananlar varmı yüzde sıvılceler sıvılce ızlerı lekeler deformeler ıcın cok ıyı bır urun oldugunu duydum ne derece dogru bılemıyorum hangı markayı önerırsınız
  4. çatlak kremi

çatlak kremi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Aynısafa Kremi Ne İşe Yarıyor?

Aynısafa Kremi Ne İşe Yarıyor?

bu konu aynısafa kremi faydaları hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Son yıllar da güzellik ve sağlık konuların da inanılmaz derecede alternatif tıp ile doğal, bitkisel ürünlere yönelmeler oldu. Doğadan bize gelen o kadar çok şifa kaynağı var ki saymakla bitiremeyiz. Birçok bitkiler hastalıkların tedavisin de kullanıldığı gibi güzellik ve cilt bakımına kadar faydalı olan bitkisel...

Sayfayı Paylaş