gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aynur Aydın kimdir hakkında kısa bilgi varmı melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aynur Aydın kimdir ? Biyografisi resimleri ve hakkınd kısa kısa bilgiler arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aynur Aydın kimdir hakkında kısa bilgi varmı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kleopatra kimdir hakkında kısa bilgiler

Kleopatra kimdir hakkında kısa bilgiler

kleopatra kimdir ne zaman yaşadı kleopatra hakkında bilinmeyenler araştıralım öğrenelim Kleopatra deyince aklımıza hep güzellikle alakalı şeyler gelir melekler.Genellikle feministik terimlerle anılır kleopatra koltuğu yada kleopatranın güzellik sırları gibi.Oysaki gencecik yaşında ölmüş ve bence trajik bir sona mağdur olmuş.Zeki kadınmış da yani :) sizler neler düşüneceksiniz bakalım okuyunca...
  2. Ata Terzibaşı Kimdir hakkında bilgi

Ata Terzibaşı Kimdir hakkında bilgi

Ata Terzibaşı hakkında bilgiler sunabilir misiniz? Ata Terzibaşı kimdir, ne yapmıştır ve kısaca hayatı konusunda bilgiler arıyorum...
  3. Aynur Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

Aynur Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

aynur aydın kimdir aynur aydın hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda yeni pop yıldızlarımız içinde yer alan Almanya Münih doğumlu Aynur Aydın hayatı ve biyografik bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz..:) Türkiye için iddialı, farklı, güzel, hareketli, sevimli yepyeni bir star adayı Aynur Aydın kendi müziğini Avrupa’da hazırladı Türkiye’ye getirdi. Genç sanatçı dünya starlarıyla uzun süre...
  4. Hamele-i Arş melekleri hakkında bilginiz varmı

Hamele-i Arş melekleri hakkında bilginiz varmı

Merhaba arkadaşlar.Ben Hamele-i Arş melekleri hakkında bilgi arıyorum, lütfen yardımcı olurmusunuz bana?
  5. Safiye Ayla Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

Safiye Ayla Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

safiye ayla kimdir, safiye ayla hayatı, safiye ayla biyografi Safiye Ayla Targan, (d. 14 Temmuz 1917, İstanbul, Osmanlı İmparatorluğu – ö. 14 Ocak 1998, İstanbul, Türkiye) cumhuriyet döneminin en tanınmış kadın Türk kadın sanatçılarından. Mısırlı Hicazîzade Hafız Abdullah Bey'in kızıdır. Safiye Ayla henüz doğmadan Abdullah Bey vefat etmiştir. Annesini de henüz üç yaşındayken kaybeden...

Sayfayı Paylaş