gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aynur Haşhaş Gülistan 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Aynur Haşhaş Gülistan 2008

SANATÇI ADI : Aynur Haşhaş

ALBÜM ADI : Gülistan

YIL : 2008

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1. İçmişim Serhoşum Bugün
    2. Kirpiklerin Ok Eyle
    3. Dervişlik Halından Başka
    4. Sevdiğim
    5. Men Onu Sevmiştim
    6. Aşk Bir Padişahtır
    7. Dilim
    8. Seyyah Olup
    9. Bitlis'te Beş Minare
    10. Fakir
    11. Ezem Ezeden Oğlan
    12. Bastım da Kırıldı İğdenin Dalı

Aynur Haşhaş Gülistan 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haşhaş çiçeği

haşhaş çiçeği

Rüyada hashas çiçegi görmek helal bir sekilde elde edilen mala yorumlanir. Bir rivayete göre de hashas görmek, sevinç ve rahatlikla mal edinmektir.
  2. haşhaş

haşhaş

hamilelikte haşhaş yenirmi gebelikte yenirmi (Schlafmohn / Poppy / Papaver / Papaveraceae / Papaver somniferum glabrum / Oplum poppy) Yüzyillardan beri ekilmekte olan bir kültür bitkisidir. Hashas ziraatinin ilk defa nerede baslamis oldugu kesin olarak belli degildir. Bâzi yazarlara göre Akdeniz havzasi, Anadolu ve Mezopotamya’dir. Türklerin eski anayurtlari olan Orta Asya’da hashas ziraatini...
  3. HaşHaş

HaşHaş

hamilelikte haşhaş hamilelik gebelikte hamilelikte yemek Schlafmohn / Poppy / Papaver / Papaveraceae / Papaver somniferum glabrum / Oplum poppy) Yüzyillardan beri ekilmekte olan bir kültür bitkisidir. Hashas ziraatinin ilk defa nerede baslamis oldugu kesin olarak belli degildir. Bâzi yazarlara göre Akdeniz havzasi, Anadolu ve Mezopotamya’dir. Türklerin eski anayurtlari olan Orta Asya’da hashas...
  4. gülistan ilahisi

gülistan ilahisi

gülistan ilahisi gülistan ilahisi sözleri Biz Bu Gülistanın Bülbülleriyiz Bahçe-i Rindanın sünbülleriyiz Biz secde ederiz Cemal-i yare Vuslata olamaz başka bir çare Biz gayret ile maksuda ereriz Fırsat bulup gülistana gireriz Biz münkiri müminlerden seçeriz Mal-u canı teraaaleyip geçeriz Biz el elel verip Hakka gidelim Gelin gönülleri tavaf edelim
  5. haşhaş ezmesi

haşhaş ezmesi

marketten tohum halinde haşhaş aldım bunu nasıl kullanacağım yani ezme işlemini nasıl yapacağım bana yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş