gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayperi1212 İle İlgili ...

Konu, 'Deneme Odası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kızlar, 2 gündür ne yazık ki talihsiz bir şekilde gündemimizi meşgul eden , lüzumsuz gerginliklere sebep olan ayperi1212 üyemizin sorununun kafalarda soru işareti bırakması sebebiyle klendi isteğiyle hastane belgelerini yayınlamamız için bize gönderdi. İstemeyerek te olsa kısa bir süreliğine yayınlıyoruz. Bu saatten sonra bu konu üzerinde daha fazla durulmamasını, durulması halinde gereken işlemi yapacağımızı ayrıca kim ne durumda olursa olsun hakaret edenlerin de uzaklaştırma cezası alacaklarını hatırlatıyor ve resimleri ekliyorum..

ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kimseye bişey ıspatlamak zorunda değildin canım isteyen inanır isteyen inanmaz :)

CeMoŞ bunu beğendi.
Ayperi1212 İle İlgili ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. A.K.U.T. İle İlgili Bilgiler

A.K.U.T. İle İlgili Bilgiler

akut nedir akut görevleri Deprem felaketleri başta olmak üzere her türlü doğal felakette insanımızın yardımına koşan dernek olan AKUT hakkında neler biliyorsunuz melekler ? :) AKUT, dağ ve diğer doğa kazalarında, doğal afetlerde, yetkili ve imkanı dahilinde tüm koşullarda, zor durumda kalmış, yardıma ihtiyacı olan, yardım talep eden herkesin yardımına koşan, bunu yaparken eğitimli,...
  2. Korku ile ilgili yazılar

Korku ile ilgili yazılar

İyi günler korku hakkında ve fobiler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyorum fobi nasıl aşılır? çok fazla eksik bilgi var heryerde.
  3. Hayat İle İlgili Sözler

Hayat İle İlgili Sözler

Hayat İle İlgili En Güzel Sözler Hayat İle İlgili Kısa Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda hayata küsen ya da isyan eden tüm arkadaşlarımız için hayat ile ilgili güzel sözler sunuyor ve hayatla ilgili özlü sözleri paylaşıyoruz. Unutmaya çalıştıklarımız asla unutamadıklarımızdır. İnsan hayatının dörtte üçünü yapacağı şeyleri istemekle geçirir. Olmak istediğin insan, yapmak...
  4. Bal İle İlgili Bilmedikleriniz

Bal İle İlgili Bilmedikleriniz

Bu konu; bal hakkında bilinmeyenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tabiatın en özel ve şifalı nimetlerinden biri olan bal, çocukların gelişme çağında tüketilmesi son derece faydalı gıdaların başında gelir. Bu muhteşem gıdanın küçücük bir arı tarafından yapıldığını düşünmek insanı daha da hayretlere düşürüyor. Bu sayfamızda sizlere bal hakkında ki enteresan bilgileri...
  5. Ankara ile ilgili sözler...

Ankara ile ilgili sözler...

Ankara ile ilgili sözler... Hey gidi Ankara hey, Beni de benzettin ya kendine. Astın suratımı, resmileştirdin beni Bedirhan Gökçe Ayazınla Beni Tehdit Etme Ankara, Hayallerimi Yaksam Ağustos'u Yaşarsın... Ankaralı olmak : AYAŞ'ta kapama yemek ardından içmecelere gitmek. BEYPAZARI Hıdırlıkta seyre dalmak,Höşmerimden lezzet almak NALLIHAN'da ava çıkmak ,çayırhandan kömür almak...

Sayfayı Paylaş