gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ayran Sindirime Yardım Ediyor

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayranın faydaları, ayranın yararları, sindirime yardımcı besinler
    Sevgili melekler, milli içeceğimiz ayranın pek çok faydaları olduğu muhakkak. Serinletirken, vücudun ihtiyacı olan mineralleri, kalsiyumu içinde bulunduran ve dengeli beslenmede önemli bir yeri olan yoğurt türevi ayranın sindirimde de önemli bir yeri var. Sinbiyotik bir besin olan yoğurdun hem probiyotik hem de prebiyotik olması vesilesi ile ayran da sindirim dostudur.
    ayran.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Kasım 2013
Ayran Sindirime Yardım Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayran

Ayran

rüyada ayran çorbası görmek hamilelikte içmek hamilelikte Bakınız; Yoğurt.Rüyada ayran içmek, küçük ama sevinç verici bir kısmet alır.Rüyada ayran içmek gönül ferahligina kavsacaginiza birisine ayran ikram etmek, kiymetli bir dost edineceginize yayikta ayran çalkalamak, bekarsaniz kismetinizin açilarak tez zamanda evlenip, mesut olacaginiza, evli iseniz, güzel ve hayirli bir çocuk sahibi...
  2. kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

hamile miyim? akıntım yok hamile olabilirmiyim merhaba arkadaşlar yeni üye oldum sayılır.21 ocak son adetimin ilk günüydü.ikinci çocuk istiyorum.eylülden buyana her ay bekliyorum.bu son adetimde benim bir rahatsızlığım var çocuğum olmuyor diye doktora gittim.şikayetlerimi ve isteğimi anlattım.kan tahlilleri,idar tahlili yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.şubatın 10 da tekrar gel sinir alacağız...
  3. Ayran, Ayranın Faydaları

Ayran, Ayranın Faydaları

ayran ayran faydaları ayranın faydaları ayran, nedir, nasıl yapılır, faydaları, hakkında bilgi edinmek için yazımıza buyrun. Yaz stresine karşı da çok faydalı olan ayranın yararları saymakla bitmiyor… Hava sıcaklıklarının hissedilir derecede yükseldiği bugünlerde aşırı terlemeyle vücutta oluşacak su ve mineral kaybının ayranla karşılanabileceği bildirildi. Uludağ Üniversitesi...
  4. Sindirime Yardım Eden Besinler Neler?

Sindirime Yardım Eden Besinler Neler?

sindirime yardımcı besinler, nelerdir, faydaları, hangileri, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sindirim çeşitli sebeplerle pek çok insanın yaşadığı bir sorundur.Çok rahatsızlık vericidir bilirsiniz.Bazen insan nefes alamaz olur. Şimdi sıralayacağımız besinlerse sindirim yapmanıza yardımcı olabilecek besinler.Tüketmekte fayda var.Tabi kararında.. Pirinç...
  5. Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Arkadaşlarım bendeki yara büyümüş ve yaramı dondurmak istiyorum. Baya büyümüş dedi doktor bu yara dondurma olayı kaç dakika sürüyor ve canımız yanıyor mu ben biraz korkak bir yapıya sahibim de acaba bana yarasını donduranlar başından geçenleri ve tecrübelerini anlatabilir mi ?

Sayfayı Paylaş