gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ayrılacağız biiyorum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: ayrılacağız biiyorum
    umutsuzca bir aşkı yaşamak ne kadar zordur kimbilir

ayrılacağız biiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap Şükrü Ayrılacağım.

Arap Şükrü Ayrılacağım.

aradım klipleri koyacağım bi yer bulamadım bende buraya koydum :D http://www.youtube.com/watch?v=8OvCe3IRM8s
  2. Ferdi Tayfur- ayrılacağım

Ferdi Tayfur- ayrılacağım

Tek kelime söylemeden 2 Habersizce gidi verdin Alay ettin hislerimle 1 Hakkin yoktu sevgilim 2 Beni böyle üzmeye Çekmem artik kahrini Ayrilacagim Hiçkiriga boguldum Satirlari yazarken Fakat kararim kesin Ayrilacagim Feda ettim hayatimi 2 Razi oldum sensizlige anlamadin sevgimi .... Hakkin yoktu sevgilim 2 Beni böyle üzmeye Çekmem artik kahrini Ayrilacagim Hiçkiriga boguldum...
  3. Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim

Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim

sevgilimden nasıl ayrılabilirim sevgilimden nasil ayrilirim nasıl ayrılırım ayrılabilirim nasil ayrilabilirim Buraya kadarmış arkadaşlarım. O şatafatlı günlerin malesef sonuna geldik. Acaba sevgilimi üzmeden rencide etmeden hakeza bende rencide olmadan nasıl ayrılırım ? İşte sizlere tüyolar arkadaşlarım. 1) Açık sözlü davranın: Ayrılma kararı alma sebeplerinizden iyice emin olun. Bazen...
  4. Şehzade Mustafa Diziden Ne Zaman Ayrılacak ?

Şehzade Mustafa Diziden Ne Zaman Ayrılacak ?

Bu konu; Şehzade Mustafa Diziden Ne Zaman Ayrılacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, soluk soluğa izlene reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'da Pargalının ölmesiyle başlanan süreçle birlikte artık yavaş yavaş sona doğru yaklaşılıyor. Şimdi gözler sadece Hürrem,Kanuni ve Şehzade Mustafa'da. İzleyiciler merakla Şehzade Mustaf'nın ne zaman öleceğini merak ediyorlar....
  5. Deniz Çakır İbrahim Çelikkol'dan Ayrılacak mı?

Deniz Çakır İbrahim Çelikkol'dan Ayrılacak mı?

Bu sayfa; Deniz Çakır İbrahim Çelikkol'dan Ayrılacak mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın Şahuban'ı Deniz Çakır artık evlenmek istiyor. 1.5 yıldır Merhamet dizisinde oynayan İbrahim Çelikkol ile birlikte olan Çakır, evlenip çocuk sahibi olmak istediğini, eğer yaza kadar evlenmezlerse ayrılmak istediğini Çelikkol'a söylemiş... Deniz Çakır'ın...

Sayfayı Paylaş