Ayrıldık deniz gözlüm..

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Ayrıldık deniz gözlüm..
Benden sevgiliye!
İşte Ayrıldık…

Senle ilk tanıştığımız günü hatırlıyor musun acaba? Yoksa unuttun mu?

Ben seni ilk gördüğümde hani etrafımızdakiler anlatırlardı ya elektrik çarpışmış gibi etkilendim diye dalga geçerdim. İnsan başına gelmeyince anlayamazmış sana vurulmuştum yüreğim o kadar hızlı çarpıyordu ki duyacaksın diye bi an korktum ama şimdi seni gördüğümde artık ayrılığı hatırlıyorum bana yaşattıklarını ağlatmalarını sevginin acımazsızlığını kalbinin nasıl taş kestiğini biliyor musun bilemezsin! Bana hem sevgiyi yaşattın aynı anla sevgisizliği de olsun be DENİZ GÖZLÜM seni hayal edemeyeceğin kadar çok seviyorum ve seveceğimde.

Nişanladığımız gün aklıma geliyor çok güzel bir gündü mutluyduk ama ayrıldık of of be aşkım neden bana YALAN söyledin neden her şeyi yalan üzerine kurdun insan evleneceği insana yalan söyler mi? değer mi? Bak şimdi ne oldu her şey yalan oldu sen acı çekiyorsun be ise acıların en büyüğünü yaşıyorum

Sana son kez soruyorum DENİZ GÖZLÜM

AYRILIĞI SEVDİNMİ BENİM KADAR SEVDİNMİ….

Cevap: Ayrıldık deniz gözlüm..

mutluluğu aşkı sağlam temellere kurmak gerekiyo araya küçükde olsa yalanın girmesi bazan sonu hazırlıyo....herkese yalansız dolansız bir aşk yaşaması dileklerimle...
sağol canım kızım emeğine sağlık

Geri