gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ayrılığa rağmen...FAHRİYE HALA ÖZCAN'IN EVİNDE!

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

FAHRİYE HALA ÖZCAN'IN EVİNDE!Ayrılığın üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Fahriye Evcen'in hala Özcan Deniz'in İstinye'deki evinde yaşaması kafaları karıştırdı.

Özcan Deniz ile "Yaprak Dökümü" dizisinin Necla'sı Fahriye Evcen'in ilişkisinin bittiği, üç aydır beraber olan çiftin, karşılıklı konuşarak ayrılma kararı aldığı ve ayrılık nedeninin ise Evcen'in kıskançlığı olduğu gazetelerde çıkmıştı. Kelebek'in haberine göre; bu sürpriz ayrılığın üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Fahriye Evcen'in hala Özcan Deniz'in İstinye'deki evinde yaşaması kafaları karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde bir reklam filmi için gelen teklifinin görüşmesini Özcan Deniz'in evinde yapan Evcen, bu konuyla ilgili soruya "Özel hayatım hakkında konuşmadım konuşmayacağım" yanıtını verdi.

Ayrılığa rağmen...FAHRİYE HALA ÖZCAN'IN EVİNDE! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİm Evİn Hallerİ..

Bİzİm Evİn Hallerİ..

Belki kimse izlemiyor.Ama ben bu dizinin hayranıyım..hafta içi hergün saat 4te başlıyor..hani eskiden ferhunde hanımlar vardıya..işte ona benzer bişey..ama çok zevk alarak ve keyifle izliyorum..tiryakisi olanlar sizleride bekliyorum..
  2. Evinizin rengi ruh halinizin aynası

Evinizin rengi ruh halinizin aynası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. evinizin sıcak yüzü :halılarınız...

evinizin sıcak yüzü :halılarınız...

Halılar, yaşadığımızın mekânları daha rahat ve ferah hale getirmede birinci önceliğe sahiptir. Zeminde kullanılacak bir halı ile mekânın tüm görünümünü değiştirebileceğiniz gibi birçok dekorasyon seçeneğiniz de oluşacaktır. Mekânda en iyi sonuçları alabilmek için halının fiyatından dayanıklığına, deseninden rengine kadar bazı detayların bilinmesi gerekir. Evlerimizin önemli detaylarından...
  4. ünlülerin ev haline bakın

ünlülerin ev haline bakın

kendi objektiflerinden ünlülerin ev hali yıldızların ev halleri ünlülerin ev halleri TV ekranında, sahnede ya da sinema perdesinde gördüğünüz ünlülerin evlerindeki hallerini merak ediyor musunuz. İşte sosyal paylaşım sitelerinde paylaştıkları fotoğraflarla ünlülerin 'ev halleri. evet şimdi başlayalım. bu kuşum lakaplı aydının evi bu da sarp apakın ev hali öyle bir geçer zamanki oyuncuları...
  5. Asla evime sokmayacağım halı modeli

Asla evime sokmayacağım halı modeli

İlginç tasarımlar İlginç halı modelleri bu halı modelini asla evime sokamam. Her gördüğümde ürperirirm. Bir tasarımcı niye böyle bir ilginç tasarım halı modeli tasarlar ki. Kendimi katil gibi hissettiriri bu halı bana ya. Ben almayayım:)

Sayfayı Paylaş