gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

::: AyrıLığın AnadiLi :::

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Şimdi gidiyorum,
    senin varoluşunda bana gitmek kalıyor. İçimi burkuyor tabi, hatta yaşamadığım bile söylenebilir. Lakin;

kalınmıyor da işte.

Gözlerine bakışım yasakken, yüreğinin kıyısından geçmem imkansız,

yo(ğ)-ru-lu-yo-rum!

Toplanmam zaman aldı epey...

Onca senliğin birikimi var. Yerli yerine bıraktım da herşeyi, gözyaşlarıma kıyamadım. Sen... Sen dilesen, parmak uçlarınla dindirindin yağmurumu ya, kıyamadım benle ıslanmana...

Sen de kıyamazsın ya yağmuruma "Ağlamak anadiliymiş tüm dillerde ayrılığın..." Kabulleniyorum ve akıtıyorum kurutmaksızın. Susmayı hiç beceremedim, ağlarken bile. Bu yüzden ben bir yandan yo(ğ)rulurken, seni yo-ru-yo-rum!

Yüreğine yaslanasım var ama olmaz! Bir ayrılık bu! Şimdi benim de tüm ayrılıklara eş bir dilim var... Gidiyorum...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: ::: AyrıLığın AnadiLi :::
    emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım...

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ::: AyrıLığın AnadiLi :::

emegıne saglık...canımm

::: AyrıLığın AnadiLi ::: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işin Karaca- Anadilim Aşk

Işin Karaca- Anadilim Aşk

O bir yalnız o bir kendine has Önlenemez durdurulmaz O hepimizin efendisi elinden Kalbi olanlar kurtulamaz O bir özgür o bir kahraman Dün bugün yarin her zaman O bir kural yıkıcı yasak delici Onun adı aşk gerisi yalan Yan sevmediğine yan Yazık onca zaman isyan isyan Oyalama kendini sen bittin Teslim bayrağını çektin Ey kalbim aşkına sağlık Anadilimi bana sen öğrettin Çabalama boşuna hiç...
  2. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  3. Anadille Eğitim ve Türkçe

Anadille Eğitim ve Türkçe

Anadille Eğitim ve Türkçe Yard.Doç.Dr. A. Üstüner - Birses - 21.01.2003 Bilimsel açidan gelismis olan milletlerin ekonomik ve kültürel açidan da gelistikleri, siyasî zeminde söz sahibi olduklari bilinen bir gerçektir. Bilimsel buluslardan yararlanabilen ülkeler, vatandaslarinin gelir seviyelerini yükseltmekte ve onlar için daha müreffeh bir hayat imkani saglamaktadirlar. Bu...
  4. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...
  5. Anadilinde ağlayabilirsin yavrum

Anadilinde ağlayabilirsin yavrum

Ağlamada milli duruş; bilim insanlarına göre bebekler anadillerinde ağlıyorlar. Almanya’da yapılan bir araştırma bebeklerin, annelerinin anadiline uygun şekilde ağladığını ortaya koydu. Die Welt gazetesindeki habere göre, Würzburg Üniversitesi Kliniği Konuşma Öncesi Dil Gelişimi ve Gelişim Bozukluğu Merkezi Başkanı Kathleen Wermke ve ekibi, embriyonların ana rahminde, annenin konuştuğu dilin...

Sayfayı Paylaş