gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

AyrıLığın Hakkını Ver!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: AyrıLığın Hakkını Ver!
    teşekkurler güzeldi

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: AyrıLığın Hakkını Ver!

Paylasim icin tesekür ederim canim emegine saglik.....

AyrıLığın Hakkını Ver! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  2. Gülben Ergen hakkında çıkan dedikodulara cevap verdi

Gülben Ergen hakkında çıkan dedikodulara cevap verdi

gülben ergen en son magazin dedikoduları son magazin dedikoduları Güzel sanatçı Gülben Ergen'in son zamanlarda hakkında bir sürü söylenti çıktı...Eşinden boşanıcakmı yoksa çocuklarına kardeşmi gelecek hep bu dedikoduları duyduk...Şimdi ise Gülben Ergen bu dedikoduların hepsine cevap vermiş.... Gülben Ergen, şu sıralar çok yoğun bir tempo içerisinde. Sabahları ekranda, öğleden sonra yeni...
  3. Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir hakkında bilgi verin

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir hakkında bilgi verin

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir bana Açelya Samyeli Danoğlu hakkında bilgilerini verirseniz, çok sevinirim kızlar.
  4. Televizyonun Zaman İçinde Gelişimi hakkında bilgi verin

Televizyonun Zaman İçinde Gelişimi hakkında bilgi verin

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde sizlere televizyonun hayatımızda ki olumlu ve olumsuz etkileri hakkında bilgi istemiştim. Şimdi ise sizlerden yine televizyon hakkında bir bilgi rica ediyorum ve Televizyonun Zaman İçinde Gelişimi hakkında bildiklerinizi yazmanızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş