gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ayrılık Acısını Unutmanın Yolları

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşk acısını unutmanın yolları ayrılık acısını unutmanın yolları aşkı aşk unutma aşkını Artık ilişkinizin sonuna geldiniz, size döndü ve artık sizi istemediğini söyledi ya da belli etti. Peki ya şimdi ne yapacaksınız? Durun! Hüngür, hüngür ağlamaya başlamadan önce bu acıyı nasıl unutabileceğinizi bir düşünün...

İçinizdeki öfkeyi haykırmayı öğrenin!

Belki sinirinizi bağırıp çağırarak yenemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz, hatta bunun oldukça basit olduğuna da inanabilirsiniz. Ama emin olun hiçbir şey elinize geçenleri yere fırlatmaktan, sinirinizi haykırmaktan, etrafı yumruklamaktan daha çok rahatlatamaz sizi! Ayrıca üzüntünüzü içinize atarak sağlık durumunuzu da olumsuz yönde etkilemiş olursunuz. Bu nedenle eğer kendinizi iyi hissedecekseniz hiçbir şey yapmadan 1 hafta boyunca ağlayın. Önemli olan hislerinizi dışarıya yansıtabilmeniz.

Fotoğrafları yok edin

Biten ilişkilerden geriye kalan mutlu fotoğrafları yok etmek her zaman iyi bir yöntemdir. Fotoğrafları yırtıp atmak sizi rahatlatacaktır.

Özgürlük sizi bekliyor

Şimdiye kadar yapmaya fırsat bulamadığınız hayallerinizi gerçekleştirin. Daha önceleri vakit ayıramadığınız hobilerinizi hayata geçirin. Sevgilinizin kedilere karşı alerjisi mi vardı? Hemen kendinize bir kedi alın. Ya da sevgilinizin boy kompleksi mi vardı? O zaman vitrinde gördüğünüz yüksek topuklu ayakkabıların alınma vakti gelmiştir. Unutmayın siz artık özgür bir insansınız.

Öc almaya çalışmayın

Biten bir ilişkinin ardından, terk edilen tarafın ilk aklına gelen öc almaktır. Ancak öc alamak size sadece zaman kaybettirecektir. Ayrıca bunun sonucunda rezil olmak da var. Ama eğer nasıl öc alacağınızı düşünmek hoşunuza gidiyorsa ve sizi rahatlatıyorsa, o zaman hayata geçirmeyeceğiniz planlar kurmanızda bir sakınca yok.

Sevgilinizden gelen hediyeler

Uzun bir ilişkinin ardından geriye sadece anılar kalmaz. Eviniz sevgilinizin aldığı hediyelerle süslüdür. Ancak artık bu hediyeleri rafa kaldırmanın vakti gelmiştir. Hoşunuza gitmeyen eşyaları çöpe atabilirsiniz. Ama sizin için özel bir anlamı olan hediyleri şimdilik gardorobunuzun tepesine kaldırabilirsiniz.

Arkadaşlarınız sizi bekliyor olacak

Artık özgürsünüz ve kendi arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilirsiniz. Özellikle ne zamandır aramayı düşündüğünüz, ancak her zaman başka bir işiniz çıktığı için iletişim kurmadığınız dostlarınızı arayın. Kız arkadışınzla her zaman ertelediğiniz alışverişi yapın. Ayrıca gardolobunuzu yenilemek size de iyi gelecektir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

unutulması zor ama şöyle düşünebilirsiniz ben burda onu ürken sıkıntıya girereken belki o keyif yapıyodur herşeyin ilacı zaman bkardeşim ne yaparsan yap unutumassın demek senin için hayırlısı buymuş...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben bırını sevdım uzun yıllar boyuncada devam ettım atandım ögretmen oldum baska ılın koyunde hayata tutunmaya calısırken ayrıldık ve ben bır suru sonra kendımden emın olmadan bır evlılık yaptım sımdı ıse cok mutsuzum unutulmuyo ne yaparsan yap ız kalıyo..

Ayrılık Acısını Unutmanın Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık acısını hafıfletelım

ayrılık acısını hafıfletelım

ayrılık acısını unutmak ayrılık acısını unutmanın yolları aşk unutmak için yapılması gerekenler erkeklere acı çektirmenin yolları Kadinlar ayrilik acisini "genellikle" uzun sure kalplerinde tasirlar. Peki ya erkeklerde durum ne dersiniz? Onlar yalnizliga cok daha kolay alisirlar; cunku basit unutma taktikleri vardir! Onu hatirlatacak hicbir sey birakmayin Sevgilinizi...
  2. Ayrılık Acısını Nasıl Unuturuz ?

Ayrılık Acısını Nasıl Unuturuz ?

birini nasıl unuturuz sevdiğimizi nasıl unuturuz uzun süreli ilişkiyi bitirmek uzun süreli ilişkinin bitmesi Ayrılma kararı verilen bir ilişkiyi bitirmek neden bazıları için daha zordur veya hangi durumlarda ayrılık daha zor gelir? Medical Park Fatih Hastanesi'nden Klinik Psikolog Sinem Demir; duygusal ilişkilerde ayrılık meselesini farklı yönleriyle değerlendirdi.. Hayatı onsuz...
  3. Ayrılık acısını soranlara!!!

Ayrılık acısını soranlara!!!

candan ünal yazıları Kalp dediğin nasıl dayanır acıya? Bu kadar güçlü müdür? Ayrılığın kokusu sinince bedene, nasıl geçer? Kaybetmek sevdiğini,ölüme benziyor.Bazen ölümden bile daha zor geliyor. Bir daha hiç güneş doğmayacakmış gibi, bir daha nefes alamayacakmışsın gibi, bu acı ömrü törpülüyor. Her kes bu acı nasıl geçer diye soruyor? Öyle kolay geçmez! İstiyorum ki, elimde sihirli...
  4. 10 adımda ayrılık acısını unutmak

10 adımda ayrılık acısını unutmak

Elbette ki ayrılığın acısı çok büyüktür. Kimi zaman yürek yakar, kimi zaman hayatı kabusa çevirir. Fakat her acının da bir sonu vardır. Size kalan acıyı layıkı ile yaşamak ve daha fazla o acıya saplı kalmamaktır. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ayrılık acısına dair 10 önerimiz var. Onu aramayın Elin hep telefona gitse de bundan vazgeç. Özellikle de terk edilen taraf sensen. Bu...
  5. Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

aşk acısı, aşk acısı nasıl geçer, aşk acısından kurtulmak için Aşk dünyanın en güzel duygusu ama karşılıklı olursa... Her aşk mutlu sonla ne yazık ki bitmiyor. Ayrılık sonrası taraflardan bazen ikisi bazen de tek taraflı olarak aşk acısı yoğun bir şekil de yaşanıyor. Psikolojik tedaviye kadar bazen götüren aşk acısı karşısın da en hafif şekil de atlatmanız için işinize yarayacak bilgileri...

Sayfayı Paylaş