gebe
  1. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0

ayrılık kararı

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bensude tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar uzun zamandır burdayım hep hamile kalmak için ugraşırdım ama bugün :( bugünü hayatımdan hiç çıkarmıycam boşanma kararı aldım sebep derseniz belki güleceksiniz ama gerçekten komik neymiş sahura nie kalkmadım olay bu sabah uyandı ağzına geleni söyledi oda yetmezmiş gibi vurdu bana:( aslında bizimki başka sorunlar ailesiyle 2 yıl yaşadım ama yaşamak dense en sonunda ipler koptu ailesiyle ve gittiler ve beni sorumlu tuttu gitmelerinden o gün bugündür herşey haram oldu bana hep kavgalık birşey buldu ve biz daha 2 yıllık evliyiz sanki 20 yıllık evlilik gibi ömrümü yedi bıktırdı evlilikten beni :(

burçinduman bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

canım bensudem sabret merak etme zaman her seyın ılacıdır hemende bosanmayı dusunme ya sabret allahım mukafatını verır al bnende 3 gorumce va kaynanyla yasıyom 3 yıldır allahım bana ne sabrı vermıs ben bıle sasıyom bazen allaıma sukurler olsun bensude bıraz sabret allahım buyuk alttan almaya calıs

3. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    ÖNCELIKLE MERHABA BENSUDE cnm erkekler boyle bnde 2 yıl olcak ekımde evlenelı 10,10,2010 da evlndım cnm ama bnmde sebepsiz yereeee cok dayaklar yedıqım oldu hatta halamla bır derdımı paylastım dıye bayıltana kadar bnı dövdu ve o zmanda 10 gunluk evlıydım bz esımle bırbrmzı cokkk severek evlendık ama aması var işte cnm bnde bu konularda yaralıyım sebepsiz yere vururlar kırarlarr herseyı yaparlar sonrada hiç bırsey olmamıs gıbıııııı( gel sana pull koleksıyonumu gostereyım) derlerrr anla iştee) ve ben 2. evlılııqı hiçç dusunmedım ayrılmayıda hııııııı bu arada cnm unutmadan bnm duqunumün olmasına son 3 saat varken babamı vurdularrrr hemde esimn arkadasları eşimı vuramadılarr babam vuruldu duqunmde kaldı ole daha bnım 1 tanecik gelınlıklı fotografım yokk evımde asılı neyse bırguun uzuuuuuun uzun dertleselım :) bye

AYŞEDEN bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ay canım burcınım neler yasmıssınız bız kadınlar nıye hep cekıyoruz :(

5. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    evt biz kadınlar acı cekmek için yaratılmıszz sankı yaa

6. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar ne dıyım bılmemkı ben anne baba evınde gormedıgım degerı kocamın evınde gordum kaynanam bal kayınpedrım seker esım kaymaklı ekmek kadayıfı.sadeec bır tokat yedım onuda fazlasıyla hakettım ama bız kadınlar eslerımızz bıze hayatı kahrettrsede katlanıyruz sebeb sevıyrz kıyamıyrz erkkler kadınlar kadar hassas degıl bnce

AYŞEDEN bunu beğendi.
  7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Dayagi insan bence hic bir zaman hak etmemeli.... sebep ne olursa olsun.... biz esek deyilizk dayaktan anlayalim..
    Rabbim tüm erkekleri islah eylesin.... Rabbim sen biz kadinlari esimizin azaplarindan koru onlari bize muhtac eyleki... bizsiz olamasinlar ve bizi kaybetme korkusundan bize kötü dayanamasinlar...

Amin

8. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tamam biz kadınlar seviyoruz ama seviyoruz diyede herşeye boyun eğmememiz lazım dayak nedir ya? hangi çağda yaşıyoruz? Sen erkeğe baştan dayak atarsa neler yapabilceğin korkusunu aşılıcaksınki oda buna göre davransın zaten bence seven erkek el kaldırmaz sevdiğine illa evli olmak gerekmez benim 3 yıllık bir ilişkim var sevgilim benim için herşeyi göze alıyo ve daha bir kere bile elini kaldıramadı kaldıramazda ne ilişkleri görüyorum yani evlilik bile değil ilişki üstüne basa basa söylüyorum ilk aylrında bile dayak yemeye başladılar. Tamam 1 defa belki sinirle vurmuştur normal değilde hadi normal diyelim ama bunu alışkanlık haline getirmekte nedir? Seni seven erkek seni herşeyden üstün tutarki bırak dayak atmayı bence seviyorum diyede kendinizi ezdirmeyin bu kadarda olmaz kendinize yazık olan ona olmuyor. Çok yanlış düşünüyorsunuz...

9. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba tekrardan aranıza döndüm 20 gün eşimden ayrı kaldım ve sonunda geldi özrünü diledi benden barıştık yeminler etti bidaha elimi kaldırmıycam sana haksızlık yapmıycam falan. bende ondan vazgeçemedim çünkü onu çok seviyorum

esgiii bunu beğendi.
  10. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    maşallah canım çok sevindim.bir ömür boyu mutlu bir şekilde hayat geçirmenizi dilerim.sevgiler.

11. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

herkesin başında aynı dertler var. Allah bizlere sabırlar versin ne diyeyim. Ben de 6 yıllık evliyim, 4 yaşında bir oğlumuz var. Allah için eşim bir gün bile bana fiziksel şiddet uygulamadı ama psikolojik şiddet had safhada :( Böylesi daha mı kötü bilmem. En çok çocuğu yetiştirme konusunda zıtlaşıyoruz... Çok fazla açık giyinmiyorum zaten ama kıyafet konusunda da ters düşüyoruz. Aslında pek çok konuda farklıyız. Severek evlenmiştik oysa ki. Daima alttan alıyorum huzurum bozulmasın diye iyi mi yapıyorum bilmiyorum. Boşanmak defalarca geçti aklımdan ama çocuk olduğu için göze alamıyorum. Allaha dua ediyorum eşimin kalbine biraz merhamet ver diye.

ayrılık kararı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  2. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...
  3. Karar Veremiyorummm

Karar Veremiyorummm

en iyi bebek arabası hangisi stokke bebek arabası stokke türkiye Bu uc renk arasinda kararsiz kaldim kizlar..Sizce hangisi guzel?
  4. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...
  5. Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

yalan dünya yalan dünya ayrılık yalan dünya oyuncu kadrosu Sevgili melekleri, ekranların en beğenilen komedi dizilerinden Yalan Dünya'da şok ayrılık! Söylenenlere göre dizinin yeni sezon bölümlerinde Açılay karakterine hayat veren Nihal Yalçın yer almayacak. Nihal Yalçın'ın canlandırdığı Açılay karakteri sezon finalinde yeni bir film projesi için Kapadokya'ya gitmeye karar verdi ve...

Sayfayı Paylaş