gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ayrilik mektubu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Onunla tanıştığımız zaman ben 14 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuskusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide... İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum onunla (ne kadar da aptalmışım...) Aileme anlatamazdım. Sanırım 'kıyametin kopması' diye adlandırılan durum, olanca gerçekliği ile çıkardı karşıma. Gizledim, gizlendim...

Başlangıçta çok seyrek buluşuyorduk. Daha sonra buluşmalarımızın sayısı arttı. Gönül eğlendirmek demiştim ya, palavra. Çok zaman geçmesine gerek kalmadı hayatımda kapladığı yeri anlamam için. Evet, onu seviyordum.. Ama yine de, aklımda hep ayni düşünce vardı: 'Onun tutsağı değilim ve istediğim zaman terk edebilirim.' Buyurun size ikinci palavra. Ne, zamanla hayatimin her safhasına yerleşmesini fark etmem yetti onu terk etmeme ne de annemin bizi yakalaması. Aslında bizi yakaladı demem yanlış. İzlerimizi buldu, ardında bıraktıklarını gördü. Kızmadı, bağırmadı, sadece kısa bir nasihat çekti. Biliyordu çünkü buluşmamızı yasaklamasının bir şey ifade etmeyeceğini. O zamana kadar gizli devam ediyordu, yine gizli kalabilirdi ne de olsa.

Zaman geçtikçe birbirimize bağlandık (Palavra üç... Ben ona bağlandım, tabii ki onun umurunda bile değildim.). Su an donup geriye bakıyorum da, 12 uzun yıl geçti ve veren taraf hep ben oldum. O bana sahte mutluluklar verdi sadece, bense her şeyimi. Herhalde hayatta canimi vereceğim tek o oldu. Onun için kavga ettim, onun yüzünden hastalandım, ama hiç bir
    zaman ayırmadım yanımdan, ayıramadım...

Biliyordum nelere yol açtığını, görüyordum. Önce onu sevmeyi öğrendim, sonra nefret etmeyi. Beraber olmayı istemediğim anlarda bile yanımda olmaya devam ettiğini gördüm. İrademi yerle bir ettiğine, beni kendimle karşı karşıya getirdiğine şahit oldum. Başkalarını kırdım onun yüzünden ve ben daha da fazla kirildim. İnsanlarla arama girdi. Arkadaşlarım
    ondan nefret etti çoğu zaman. Hatta ben bile tiksindim bazen, ondan, bedenime ve ruhuma sinen kokusundan. Dudaklarımın her dokunuşunda, ben onun ruhundan çalıyordum, o benim bedenimden. O her seferinde yeniliyordu kendini, bense gittikçe kötüleşiyordum. Ama bir turlu terk edemedim.

Aslında bir kaç kez denedim ayrılmayı. Hepsinde de dönüşüm bir öncekinden güçlü oldu. Yokluğunda kıvrandım hasretinden, alışmaya çalıştım, ama asla aklımdan atamadım. Uzun ve stresli geceler hep ev sahibim oldu. Tırnaklarımı yedim, yetmedi kuruyemişe başladım. Ayrılık kilo aldırdı.. Ve ben hep geri dondum. Hatta su an bile yanımda. Ama yine de yemin ediyorum burada, hepinizin önünde:

>>

>>

'Bir gün bırakacağım, bu lanet olasıca sigarayı.'

zevzek.com

2. Gece_Güzeli

Gece_Güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayrilik mektubu
    :hhh::hhh::hhh:delüüüü bende bi aşk hikayesi diyee okumuştum ama ne yalan söylüyüm içim daralmıştı kıza üzülmüştüm sonunu okuyunca Allah senin iyiliğini versin paylaşımın için teekkürler...

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ah mery harikasın yaaa...Teşekkürler canım inşallah bende bırakabilirim bir gün sigarayı..

4. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

haha bende bi hevesle okumaya baslamıstm:D:D

tesekkürler

Ayrilik mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrilik Resimleri

Ayrilik Resimleri

ayrılık resimli yazılar resimli ayrılık yazıları
  2. ***Bir çiftin Ayrilik Mektubu

***Bir çiftin Ayrilik Mektubu

senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin...
  3. Ayrilik Zor

Ayrilik Zor

Neden.. Neden der dururum yillardir hep. Neden? Ne kadar çok akacak kanim varmis göz yaslarima eslik edecek. Keske söyledigin kadar kolay olsaydi. Bitseydi, tükenseydi, yok olup gitseydi. Ama olmuyor iste. Olmayacak ta biliyorum..... Sana uzaktan bakiyor artik gözlerim Gönlüm senden geçmez bana döndü hep sözlerin Unutmak o kadar kolay mi sandin Ayrilik bana asktir artik Kolay degildi...
  4. ayrilik...

ayrilik...

Denizlerin ortasinda kaktüs gibi anlamsiz Ve o kadar pervassiz bu ayrilik Yeni açan çiçekte ölüm gibi zamansiz Ve öyle kararsiz bu ayrilik Umman gibi gönlüme kaktüs diktin Kopardigin gonca gülü yüregime ektim Sen ayrilik ektin ben sevda biçtim Yetmedi sana yar yetmedi Fezanin ortasinda hava gibi yersiz Çekilen onca cefaya karsi yetersiz Ve dünyada birbasina kalan ben gibi sensiz...

Sayfayı Paylaş