gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ayrılık msjları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

• EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM...
    • Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.
    • Gecenin En Sarhoş Vaktınde Sana Son Bir Şiir Yazacagim, içinde Sana , Sahte Göz Yaşlarina, Masum Bakişlarina Ve Yalan Aşkina Lanet Okuyacagim...
    • BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR SEN OLMUYOR. VE SEN ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN...
    • Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki tatlım varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.
    • Mademki varlığım acı veriyor sana yokluğumla daha mutlusun öyleyse yokluğumla kal sevgili ki yokluğum benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun...
    • Herşey bir anlıktır. Aşklar, sevdalar hepsi bir anlık. Kalansa tortusudur hayatın. Ayrılıklar, acılar birde yalnızlık...

ayrılık msjları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi msjları

sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  2. dostluk msjları

dostluk msjları

DOSTLAR ARASINA HASRET UCURUMU GIRDIGINDE, YILDIZLARLA VUSLAT KOPRUSU KURDUK YUREKTEN YUREGE. GONLUMUZUN HASRET GUNLUGUGNE UNUTMAYI VE UNUTULMAYI HIC YAZMADIK Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden...
  3. kutlama msjları

kutlama msjları

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden...
  4. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...
  5. ayrılık msjları -ayrılığa dair sözler

ayrılık msjları -ayrılığa dair sözler

ayrılığa dair güzel sözler ayrılığa dair sözler emo ayrılık sözleri ayrılık sözleri uzun uzun Gidişinle yaşattığın acılardan bir yüz çizdim yüregime. Artık dönsen de olur dönmesen de. Birgün bu yürek bu bedene ağır geldiginde, seni de unutacağım, O SAHTE SEVGİNİ DE” • “Bir aşkı paylaşmak için çok geç. Bir paylaşıma ortak olmak içinse erken. Beni sevda yerimden vurdu yine zaman. Şimdi sana tek...

Sayfayı Paylaş