gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayrılık Olmasa Dizisi Kanal D

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Kanal D de Nurgül Yeşilçayın yeni dizisi başlıyormuş. Ayrılık Olmasa Dizisi Nurgül ile kim oynuyordu merak ediyorum ve ayrıca dizi hakkında bilginiz var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayrılık Olmasa Dizisi Kanal D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrılık Olmasaydı

Ayrılık Olmasaydı

Bilmiyorum senden sonra bir daha sever miyim Hep hazanmış bana kalan bahara erer miyim... Biraz düşün ardımızdan çok şeyler bıraktık biz Ne oldu da yok yere hasrete bağlandık biz.... Biraz gam, biraz keder dert değil bu da geçer Herşeye katlanırdım ayrılık olmasaydı◦◦◦ Diyorsun ki alışmalı zamanla unutursun Unutamam,sende beni unutma ne olursun... Belki bir bir yerlerde karşına...
  2. Yeni dizi Ayrılık Olmasa Dizisi

Yeni dizi Ayrılık Olmasa Dizisi

ayrılık olmasa dizi ayrılık olmasa dizisi ayrılık olmasa dizisi nurgül yeşilçay Kanal D'nin yeni dizxilerinden Ayrılık Olmasa dizisi pek yakında izleyiciyle buluşacak Melek'lerim. Dizinin başrollerini Nurgül Yeşilçay ve BKM Mutfak oyuncularından Şahin Irmak üstleniyor. Biz de dizi seven Melek'lerimiz için Ayrılık Olmasa dizi haberlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Nurgül Yeşilçayın...
  3. Kanal D A.Ş.K. Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kanal D A.Ş.K. Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

a.ş.k dizisi konusu, kanal d a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi Sevgili melekleri eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan A.Ş.K. dizisi Kanal D ekranlarında yer alacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hazal Kaya'nın başrolde olacağı dizide ayrıca Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre ve Erkan Can gibi önemli isimler de rol alacak. İşte meraklıları için dizinin...
  4. Kanal D A.Ş.K. Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kanal D A.Ş.K. Dizisi Oyuncu Kadrosu

a.ş.k. dizisi oyuncuları, kanal d a.ş.k dizisi, a.ş.k. dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Kanal D'nin bomba dizilerinden biri olarak yeni sezonda başlayacak olan A.Ş.K. dizisinin konusu kadar oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerinde olacağı dizinin diğer oyuncuları ve canlandıracakları karakterlerin isimleri şöyle......
  5. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

aslı enver kimdir, bana artık hicran de dizisi, bana artık hicrande aslı enver Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Aslı Enver, yeni dizisinde acılı bir anneyi canlandıracak. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" adlı yapımında rol alacak olan Enver'in hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde...

Sayfayı Paylaş