gebe
  1. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0

ayrılık ötesi yok bunun...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında GÜLKSKN tarafından paylaşıldı.

Özlemlerim oluyorsun bütün saatlerde,zihnimde yuvarlanan bir anı..Bu kadar acıtır mı yokluğun içimdeki çocuğu? Göz yaşlarım bu kadar sen demezdi,yükledim tüm yalnızlığı omzuma ve cebime bir düş koydum,olurda bir gün bu düşü görmek istersen…

Senin gidişin aramızdaki bu uçurumu iyice açtı,korkuyorum gözlerimi kapatmaktan,sanki açınca kaybolacaksın.
    Senin gitmelerine alıştım ben ama dönmeyeceğini bilsem gitmene izin verir miydim?
    Ellerimden kayarken ellerin,bu yıkılışı göz göre kabullenir miydim?Çok büyük yaralar sahiplendim ve çok büyük yalnızlıklarla beraber…Sebebi var mı ? Yoksa yaşamam gerektiği için mi bütün bu olanlar?

Gözlerime çığ düşüyor,ayrılığın esintisiyle savrulurken, üşüyen dallarım kırılıyor,tek bir gövde ve büsbütün acılar…

Belki de acıları giydiriyorum sessizlik çökünce sendeki ize.Duyamaz oldum artık tanıdık sesleri,göremez oldum bildiğim o yüzleri.Ya senin yüzün,özledin mi beni?Ayrılık diyip de senin yüzünden deme bana.Ayrılık işte ötesi yok bunun varlığın, yokluğun ,hepsi birbirine karışmış,hangisini ayırt edeceğimi şaşıyorum bu karanlık yer yüzünde…

İster miydi yüreğim bu devrilişi? Kabullenir mi sanıyorsun seven bu gidişi?Sadece ihanet mi tüm sevgileri yıkık bir enkaza çeviren?
    Göz yaşlarını mı koruyorsun benden,yoksa sessizliği sevdiğin için bu usulca ağlama?.

Bir gün diyordun hani hatırlar mısın “ben seni ....” Bende seni özledim ama kavuşmak için değil özlemine hasret kaldığım için...

Şimdi pervanesiz bir uçak olduk, birbirimizden ayrı rotalara uçan,çabuk hasar gördük ve çabuk param parça oldu bedenlerimiz.Gövdemiz en hassas yerinden vuruldu.Kara kutumuz kayıp... Yaşananlar,söylenenler o son saniyede ki çırpınışlar…
    Bu saatten sonra neyi değiştirebiliriz ki,biten aşkımızı mı yoksa ağlamaya yakın gözlerimizle baktığımız özlemi mi? Kırıldım, senide buraya kadar yordum,üzülmeni istemem...
    Ayrılık ötesi yok bunun,almaya çalıştığım nefesim, yokluğun…

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık cnm güzel olmuş..

ayrılık ötesi yok bunun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ötesi Yok İnan..

Ötesi Yok İnan..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sevdim işte ötesi yok

sevdim işte ötesi yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Takdirden ötesi yok

Takdirden ötesi yok

Gencin birisi Kâbe'de hep, "Ey dogrularin yardimcisi olan Allahım, ey haramdan sakinanlarin yardimcisi olan Allahım, sana hamdü sena ederim" diye dua eder. Bu durum herkesin dikkatini çeker. Birisi, (Neden hep ayni duayi yapiyorsun, baska bir sey bilmiyor musun?) der. O da anlatir: 7-8 sene önce yine Kâbe'de iken içi altin dolu bir torba buldum. Tam 1000 altin vardi. Içimden bir...
  4. bu karikatürler harikaaaaaa ötesi :)

bu karikatürler harikaaaaaa ötesi :)

aşk karikatür örnekleri komik karikatürler,aşk karikatürleri,komik karikatürler 2011,komik karikatür örnekleri,komik karikatürler 18 ay kızlar ben koptum gülmekten ya hehehe

Sayfayı Paylaş