ayrılık resimleri

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ayrılık resımlerı ayrılık resimleri facebook fotoları ayriliq sekilleri [​IMG]

[​IMG][​IMG]

ayrılık resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ayrilik Resimleri

ayrılık resimli yazılar resimli ayrılık yazıları
  2. Ege - Ayrılık

Yine yol göründü yaban ellere Eşyaları toplamalı çıkmalı Şimdi şoseye bir vedayı esirgeme Dost yok resminden gayrı Helal olsun emeklerine Helal et sende hakkını Giden gelirmi bilinmez Ten gider can ayrılmaz Kaderimiz alnımızda Olacaktan kaçılmaz Küs gidemem dert biçemem Sevdan rehber yol bilmem Sen yüreğim sen can evim Sensiz geçen gün bilmem Ne çok düşersen düş canım Mühim...
  3. ayrılık resimleri....

ayrılık resimleri ayrılık resımlerı resmi ayrilik resimleri resimler Allah ayrılık yaşatmasın çok zordur, çookk... Diyerek siz sevgili arkadaşlarıma ayrılık anlarına dair bir birinden hoş ve ayrılığı en içten duygularla anlatan resimleri paylaışıyorum. buyrun... Ayrılık resimleri Ayrılık Resimleri Gideceksen bir sabah git gönlümden, ihtimalki digerleri derin uykudadir, tenhadir hem...
  4. Ayrılık resimleri

ayrılık resmı ayrılık resi Ayrılık kelimesi bile insana hüzün veriyor sevenler ayrılmasın diyerek ayrılık resimlerine başlıyorum...
  5. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...
  6. ayrilik...

Denizlerin ortasinda kaktüs gibi anlamsiz Ve o kadar pervassiz bu ayrilik Yeni açan çiçekte ölüm gibi zamansiz Ve öyle kararsiz bu ayrilik Umman gibi gönlüme kaktüs diktin Kopardigin gonca gülü yüregime ektim Sen ayrilik ektin ben sevda biçtim Yetmedi sana yar yetmedi Fezanin ortasinda hava gibi yersiz Çekilen onca cefaya karsi yetersiz Ve dünyada birbasina kalan ben gibi sensiz...
  7. Ayrılık ve son

Genç bir gitarcı sahilde dalgın dalgın yürüyordu. Her zamanki gibi durgun ve dalgındı. Aklında yine kendisini bırakıp giden sevgilisi vardı. Sonra çantasından gitarını çıkarttı ve çalmaya başladı. Gözlerini kapattı ve kendini müziğe bıraktı.Eski günleri, mutlu olduğu o günleri düşündü.Kulağına gelen bozuk para sesleri onu bu hayal alaminden uzaklaştırmaya yetti.Gözlerini açtığında etrafına...
  8. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Resimleri 2012 Resimleri

Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Resimleri 2012 Hoşgeldin Ramazan Resimleri 2013 Meleklermekani.com olarak, tüm müslüman aleminin ramazan ayını kutluyor ve tüm müslüman alemi için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yüce Allah O'nun rızası için tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Sevgili Melek'ler, bu gün Ramazan ayının ilk günü oruç ayına merhaba dedik ve bunu bir de hoş geldin ramazan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. son ayriliq

,
  2. ayriliq fotoraflari