gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ayrilik Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

ayrılık resimli yazılar resimli ayrılık yazıları

Ayrilik Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrilik mektubu

Ayrilik mektubu

Onunla tanıştığımız zaman ben 14 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuskusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide... İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum...
  2. Ayrilik Zor

Ayrilik Zor

Neden.. Neden der dururum yillardir hep. Neden? Ne kadar çok akacak kanim varmis göz yaslarima eslik edecek. Keske söyledigin kadar kolay olsaydi. Bitseydi, tükenseydi, yok olup gitseydi. Ama olmuyor iste. Olmayacak ta biliyorum..... Sana uzaktan bakiyor artik gözlerim Gönlüm senden geçmez bana döndü hep sözlerin Unutmak o kadar kolay mi sandin Ayrilik bana asktir artik Kolay degildi...
  3. ayrilik...

ayrilik...

Denizlerin ortasinda kaktüs gibi anlamsiz Ve o kadar pervassiz bu ayrilik Yeni açan çiçekte ölüm gibi zamansiz Ve öyle kararsiz bu ayrilik Umman gibi gönlüme kaktüs diktin Kopardigin gonca gülü yüregime ektim Sen ayrilik ektin ben sevda biçtim Yetmedi sana yar yetmedi Fezanin ortasinda hava gibi yersiz Çekilen onca cefaya karsi yetersiz Ve dünyada birbasina kalan ben gibi sensiz...

Sayfayı Paylaş