gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ?

Çok güzel bir paylaşım..sözleri kaydettm hep:)emeğine sağlık

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık *****

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıneze saglık

Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bizimde ayrılık vaktimiz varmış...

bizimde ayrılık vaktimiz varmış...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ege - Ayrılık Rüzgarı

Ege - Ayrılık Rüzgarı

Korktuğum geldi başıma Ayrıldı yollarımız Şimdi anladım ki Başkaymış dünyalarımız Derdim sen değilsin Senin için yitirdiklerim Yolları aştı düşünceler Boşta kaldı ellerim Aşk vardır kora benzer Aşk vardır muma benzer Ayrılık rüzgarında Biri yanar biri söner Kıskançlık ve özlemden öte Tanıdım pişmanlık duygusunu Öylesine acıdı ki canım Unuttum ayrılık korkusunu
  3. Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Dün gece içtim Kadehler dolusu yine sensiz Dolaştım sokaklarda Islak kaldırımlarda Gözlerime yaşlar doldu Soğuk bir rüzgar okşadı yüzümü Ayrılık rüzgarı Tanıdım onu ıslak nefesinden Allahım bilmem neden Geldi bunlar başıma Birdenbire kapıldık Ayrılık rüzgarına Oysa hayat akıp gider Sanki bir şey olmamışçasına Güneş de doğuyor Gülerek umutsuz yarınlarıma Bir ayrılık şarkısı dolaşır dillerde...

Sayfayı Paylaş