gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ayrılık üzerine sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ayrılık üzerine sözler ayrılık üzerine Ayrılık acısıyla yanıp tutuşanlar için en güzel ayrılık sözlerini veriyorum
    Ellerini tuttuğum gün yağmur gibi huzur yağar üstümden

Kalbimde hızlı bir hareket
    Kulağımda meşgul sesi
    Dudaklarımda adın
    Düşlerimde bir çocuk

*

Anlatamadığım birşeyler var
    Hep başka baharlara bıraktığım
    Uçurumları tam aşarken
    Kırılıyor kanatlarım

*

Makyajın ve yüzündeki boyalarınla
    Gururlanma!
    Yollarda güzeldir ama
    Altından kanalizasyon geçer!

*

Gökkuşαğı'м γσk aятık
    SσLdu яєηkLєriм
    Hєяkєs qiттi
    Hєяşєγ biттi

*

Dαğınık
    Ruhu Beyni Mekαnı
    Her yeri dαğınık
    *Öyle biriyiм
    Yαlαncıyıм
    Kendiмi kαndırıcαk kαdαr
    Yαlαncı

Yağmurdu gözlerime inen gökyüzünden
    Terk etmeksizin beni bittiren
    Yağmurun ayak sesleriydi beni mafeden
    Geldiğinde ise acı veren

'
    ''Sus"
    dedin sustum
    Oysa
    Dilimin ucunda öyle çok kelime vardı ki
    Yuttum

Yumdum gözLerimi
    YumuLu gözkapakLarımın içindesin sevdiceğim
    YumuLu gözkapakLarımın içinde şarkıLar
    Şimdi orada her şey seninLe başLıyor
    Şimdi orada hiçbir şey yok senden önceme ait
    Ve sana ait oLmayan

"Hiçbir zaman duymayacağın
    duysanda anlamayacağın bir çığlıkta;
    SANA BİRİKİYORUM"

Ayrılık üzerine sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık msjları -ayrılığa dair sözler

ayrılık msjları -ayrılığa dair sözler

ayrılığa dair güzel sözler ayrılığa dair sözler emo ayrılık sözleri ayrılık sözleri uzun uzun Gidişinle yaşattığın acılardan bir yüz çizdim yüregime. Artık dönsen de olur dönmesen de. Birgün bu yürek bu bedene ağır geldiginde, seni de unutacağım, O SAHTE SEVGİNİ DE” • “Bir aşkı paylaşmak için çok geç. Bir paylaşıma ortak olmak içinse erken. Beni sevda yerimden vurdu yine zaman. Şimdi sana tek...
  2. Ayrılık sözleri

Ayrılık sözleri

ayrılık sözleri eger hayattan bıkıp olume dogru sesızce yurumek ıstersen yanıma gelkı sana sensızlıgın olum oldugunu gostereyım... Belım bukuyor boyle ayrılık. Verdıgın acılar hasret tanıdık. Gormedım kı bır gun senden yakınlık. Donmesende gerı farketmez artık... Tutulmusum bır esmerın yakıcı gozlerıne neden sonra anladım butun bunlar hep hayalmıs tas . Bastırdım gogsume bır sevgılı...
  3. Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...
  5. Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık mesajları facebook hakkında bilgiler... 2012 Ağır abileri bilmeyeniniz yoktur. Böyle kasılan biraz ağır laflar kullanan. Hatta üzerinde düşündüren cümleler kuran ağır abiler... İşte bu ağır abilerin ayrılıkla ilgli sözlerini sizlere sunacağız meleklerim. Haa ağır abi seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama bir gün sözleri ile karşılaşacağınız kesin. Kesin değilse bile işte...

Sayfayı Paylaş