Ayrilik Zor

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Ayrilik Zor
Neden.. Neden der dururum yillardir hep. Neden? Ne kadar çok akacak kanim varmis göz yaslarima eslik edecek. Keske söyledigin kadar kolay olsaydi. Bitseydi, tükenseydi, yok olup gitseydi. Ama olmuyor iste. Olmayacak ta biliyorum..... Sana uzaktan bakiyor artik gözlerim Gönlüm senden geçmez bana döndü hep sözlerin Unutmak o kadar kolay mi sandin Ayrilik bana asktir artik Kolay degildi biliyordum, bitmeyecek diyordum; gülümseyerek “Geçer, geçer sen aldirma” diyordun. Geçmiyor iste, kaniyor hep yara; istemesen de. Her sey bir oyundu senin için,; “oyun oynama diyordum” sen gülüyordun. Üstelik bir de gülümsemene yakamozlar eslik ediyordu. Dagilmis saçlarim gönlünün yatagina; uyandirma Sabah olsun ben giderim sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mi sandin Yollarin bana asktir artik.. Evet bir günah daha isliyorum ve bil ki artik sabahlari sevmiyorum. Dogan günes yillardir düsmanim benim. Rüyalarimin katili,. Olmasa sabah diyorum. Dogmasa günes. Sen yoksun ya; keske hiç yasanmasa bu sonu gelmez gün.. Sesin bende bir yabanci gibi gibi; sasarim Gönlümün takvimi siir oldu yüzün; ararim Ah bulmak o kadar kolay mi sandin Aramak bana asktir artik Bunun sonu yok biliyorum. Belki de yarini yok bu günün ama yasiyorum. Bir umut deyip hayallimdeki gözlerinde bir koca yasami tüketiyorum.. Tükenen bir yasam üzerine yeni bir hayat kurmaya çabaliyorum. Öyle ya; ne kadar çok akacak kanim varmis göz yaslarima eslik edecek. Keske söyledigin kadar kolay olsaydi. Bitseydi, tükenseydi, yok olup gitseydi. Ama olmuyor iste. Olmayacak ta biliyorum.....

Geri