gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayrılma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

6 yıldfır çıktıgım var ban heyecan vermiyor artık ban farklı hayatlardanız diyorum beni dinlemiyor ayrılması için ne yapmam jazım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bunun için, her medeni insanın yapması gerektiği gibi arkadaşınızı karşınıza alıp konuşmanız yeterlidir. :)

ayrılma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz
  2. çocuklarda sevdiklerinden ayrılma korkusu

çocuklarda sevdiklerinden ayrılma korkusu

ayrılma korkusu Bu bozukluğun temel özelliği çocuğun bağlandığı kişilerden veya evden ayrılık durumu olduğunda aşırı kaygı ve endişe duymasıdır. Bu kaygı durumu çocuğun yaşı ve durumu göz önüne alındığında çok aşırı miktarda görülmektedir. Ayrıldıkları zaman aşırı derecede kaygılı ve sıkıntılı gözükürler ağlamaklı halleri olabilir, evden ayrıldıklarında sevdikerinin başına önemli zararlar...
  3. Sevenlerin elleri ayrılmasın!

Sevenlerin elleri ayrılmasın!

Bazen etrafımızda görüyoruzdur. Soğuk havalarda sevgililer, elleri üşüdüğü için elele tutuşmak yerine elleri ceplerinde dolaşırlar. İşte bundan ne kadar muzdarip olunduğunu anlayan bir tasarımcımız bu eldivenleri tasarlamış. ' Yapışık Sevgili Eldiveni '
  4. Burçlar ve Ayrılma Nedenleri

Burçlar ve Ayrılma Nedenleri

burçların ayrılma ve aldatma nedenleri yengeç erkeği ayrılık Doğru katılıyorum :) Koç: Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli. Boğa: Zor ayrılır: Seksüel isteksizliğiniz, finansal güvensizlikleriniz, maddi kararlarınızın sık sık yanlış...

Sayfayı Paylaş