Ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. ayrılmak isteyen erkek sevmeyen erkek nasıl davranır ayrılmak isteyen nasıl davranır kadın ara vermek sevgili
  Sevgilinizin sizden ayrılmak istediğini düşünüyor ama bir türlü emin olamıyorsanız...Şimdi size vereceğim sırlarla bu sorunun cevabından emin olabilirsiniz..

  İşte ayrılmak isteyen erkeklerin sırlarını :tik:

  [​IMG]


  Belki de ilişkiniz şu sıralarda can çekişiyor. Ama merak etmeyin bir kapı kapanır bir kapı açılır. Emin olun içinizde doğru adama verebileceğiniz daha çok sevginiz var.

  Eşinizin veya sevgilinizin ayrılmak istediğini nasıl anlarsınız? Elbette size karşı davranışlarına dikkat ederek… Her hareketi bir mesaj niteliğinde olabilir. Erkeklerin şifreleri çözmenize yardımcı oluyoruz. Ayrılmak ilişkisini bitirmek isteyen bir erkek neler yapar nasıl davranır inceliyoruz!!!  Telefon açmaz

  Gün içinde telefonla konuşma sıklığınız azalmaya başladıysa ve artık arayan sadece sizseniz ilişki için tehlike çanları çalıyor demektir. Bu ilişkiden sıkılmanın hemen hemen ilk belirtisidir. Telefonda uzun sessizlikler oluyorsa konuşma konusunda onun isteksiz olduğunu görüyorsanız durup bir düşünmelisiniz. Sizi aramaması; artık daha az merak etmesi daha az önemsemesi anlamına geliyor olabilir.

  İş telefonundan aradığınızda telefonlarınıza çıkmama durumu da son zamanlarda sıklaştıysa ilişkiyi gözden geçirme zamanı gelmiş demektir.


  Şikayet eder

  Ayrılmak isteyen erkek sizin görünüşünüzden şimdiye dek hiç olmadığı kadar şikayet etmeye başlar. Özellikle de son zamanlarda biraz kilo aldıysanız… Eskiden “seni her halinle seviyorum” diyen erkek gitmiş yerine size sürekli 10 üzerinde puan vermeye meraklı bir stil eleştirmeni gelmiş gibidir!


  İlgisizleşir

  Size karşı ilgisi buharlaşıp uçmuş gibidir. Mesela artık hafta sonları evden erkenden çıkıp eve sabaha karşı ya da ertesi gün gelmeye başlayabilir. Arkadaşlarıyla özellikle de bekar olanlarla sizinle olduğundan daha fazla zaman geçirmeye başladıysa bu işte bir iş olduğundan şüphelenmelisiniz. Demek ki sizin yanınızda onlarla olduğu kadar mutlu değil!


  Kaçar

  Tartıştığınızda ya da onun davranışlarından şikayetçi olduğunuzu söylediğinizde sesinizi duymaya daha fazla tahammülü yokmuşçasına arabasına atlayıp uzaklara giderek uzun saatler geri dönmemesi de ayrılık isteği mesajı olabilir.


  Konuşmak istemez

  Sizinle konuşma konusunda eskiye oranla daha isteksizdir ayrılmak isteyen erkek. “Canını sıkan bir şey mi var?” diye sorduğunuzda genelde “Yok bir şey” deyip kestirip atmak ister. Oysa bir zamanlar yaşadığı en ufak sıkıntıyı dahi sizinle paylaşan bir erkek vardı hayatınızda…  Dokunmaz


  Ayrılmak isteyen erkek sevgi gösterme konusunda kendini tamamen geri çekmiş gibidir. Yüzünüze sevgi dolu bakışlar fırlattığı zamanlar çok geride kalmış gibidir… Sizi sevmesi için onu teşvik etmeye çalışsanız da fayda etmez. Ellerini alıp size dokunması için yönlendirmeye çalışırsınız ama kendiliğinden size dokunmayı akıl etmez ya da istemez. **** ise neredeyse artık hiç yaşanmıyordur aranızda.  Tahammülsüzleşir

  En ufak bir şeyden tartışma çıkarma konusunda hiçbir fırsatı kaçırmaz hale gelmişse bu adam sizden ayrılmayı kafasına koymuş demektir. Bu tartışmalarla hem size karşı tahammülünün kalmadığını hem de sizi yıldırmakta ısrarlı olduğunu görmelisiniz.  Sizi fark etmez

  Bundan böyle sizdeki değişiklikleri fark etmez hale gelir ayrılmak isteyen sevgili. Ne saçınızın yeni modelini ne de parfümünüzü değiştirdiğinizi anlar. Yüzünüzü estetikle tamamen değiştirseniz bile anlamayacak kadar ilgisiz hale gelmiştir artık size karşı. Siz artık onun hayatında görünmez biri gibisinizdir.  İnternette zaman geçirir

  İnternette sörf yaparak geçirdiği süre eskiye oranla epey artmıştır. Bilgisayarın başında saatlerce oturur ve onu rahatsız etmenizi istemez. Ve tabii size de başka kadınlarla mesajlaştığı şüphesini duymak düşer.


  Kendi dünyasında yaşar

  Onun telefonla konuşma halini iyi gözlemleyin. Arkadaşlarıyla konuşurken bol bol kahkahalı bir sohbete bile dalmış olsa telefonu kapatır kapatmaz ciddi bir ifadeye bürünür yüzü. Size karşı gülümsemek ve konuştuklarını paylaşmak istemediğini gösterir bu hareketler. Her ne kadar eskiden böyle olmasa da…

  Telefonu çalsa da sizin yanınızda cevaplamak istemez. Sizi özel dünyasından uzaklaştırmış gibidir.


  İlişkiye ara vermek ister

  …Ve artık bir gün size dönüp ilişkiye ara vermeye ihtiyacı olduğunu söyler. Dikkat edin ayrılık sözünü kullanmaz. Sanki ikiniz ayrı ayrı kısa bir tatile çıkıp sonra yeniden eskisi gibi ilişkinize devam edecekmişsiniz gibi bir ara vermekten söz eder. Hayatında bazı şeylerden sıkıldığını kendisiyle ilgili sorunları olduğunu bunları da yalnız kalarak halletmek istediğini söyler. Kendisiyle ilgili sıkıntıları yüzünden sizi de üzmek istemediğinden bahseder. Ama bir dakika bu yalana inanmayacaksınız öyle değil mi? ‘İlişkiye ara verme’ talebi ayrılmak istediğine dair en büyük ipucudur. Ne yazık ki eşyalarınızı toplayıp terk etmenin zamanı gelmiş demektir!

  1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. sevmeyen erkek nasıl davranır

  ,
 2. erkeğin sevmediği nasıl anlaşılır

  ,
 3. erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır

  ,
 4. seven erkek sevgilisine nasıl davranır,
 5. erkeğin karısını sevmediği nasıl anlaşılır,
 6. bir erkeğin sevmediği nasıl anlaşılır,
 7. sevgisi biten erkek nasıl davranır,
 8. eşini sevmeyen erkek nasıl davranır,
 9. karisini sevmeyen koca,
 10. karisini sevmeyen erkek nasil anlasilir,
 11. karısını sevmeyen erkek nasıl davranır,
 12. sevmeyen erkek nasıl anlaşılır,
 13. karısını sevmeyen koca nasıl davranır,
 14. erkek sevmediği kadına nasıl davranır,
 15. sevmeyen koca nasıl davranır