gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ayrilmak yok diye yeminimiz var....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

ayrılmak yok ayrılmak yok diye diye şiir [​IMG] alinti

Ayrilmak yok diye yeminimiz var.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat diye birşey var

hayat diye birşey var

Nedir ,ne oluyor,unuttunuz mu yoksa yaşadığınızı, günler ,kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden ,arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç ... bir müzik sesiyle söyle bir koltuğunuzda doğrulduğunuz,aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz ,bir ağaç gölgesinde bir an durmak,bir akşam üstü denize...
  2. Yoksa Teknoloji diye birşey yok mu?

Yoksa Teknoloji diye birşey yok mu?

Yoksa Teknoloji diye birşey yok mu? adamın yerinde olmak istemezdim sar sar bimez be adam ağızındaki sigarayı atsana felakete sebep olacaksın... iğreeenç bir daha dondurma istemem...
  3. Aşk diye bir şey var mı? yoksa koca bir yalan mı?

Aşk diye bir şey var mı? yoksa koca bir yalan mı?

aşk diye birşey varmı aşk diye birşey yaşıyorum Arkadaşlarım sizce aşk diye bir şey var mı? :hıms::hıms:
  4. cicim ayı diye bişey yok :(

cicim ayı diye bişey yok :(

slm arkadaşlar çokmoralim bozuk desteğinize ihtiyaım var 1,5 aylık evliyim ve eşimle sürekli kavga ediyoruz nişanlıykende böyleydik birbirimize zarar veryoruz artık ben çenemi tutamıyorum o sinirine hakim olamıyo evliliğin ilk ayları böylemi geçiyo düzelicekmi çok mutsuzun odamutsuz napıcaz blmiyorum:(
  5. çirkin kadın diye birşey yok bakımsız kadın var

çirkin kadın diye birşey yok bakımsız kadın var

en çirkin insan çirkin insan resimleri Çirkin kadın yoktur bakımlı kadın vardır derken abartılarlar sanırdım.Gerçekten farklara bakarmısınız.Ben çok şaşırdım.Sizlerde çok şaşıracaksınız.

Sayfayı Paylaş