gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayrılmak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayrı olanların birleşmesine, uzaktakilerin kavuşmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Vedalaşmak.)Ayrılık rüyaları olduğu gibi yorumlanır.Bu rüyanin tabiri birbirine kavusmanin ziddidir. Bazen de bozguna ve düsmanla karsilasildigi vakit kaçmaya delalet eder.

Ayrılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Kolaymı Ayrılmak

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılmak

bu bir teselli ayrılık değil gelir geçer sanma sakın bu heves değil bir anlık öfke sensizlik değil hani senin olmak varya tesadüf değil Yapma ne olur sensiz vurgunum ah suskunum gitme ne olur sana vurgunum ah vurgunum Kolaymı ayrılmak canıma can olmuşsun Aşkımın esiri herşeyim sen olmuşsun Kolaymı ayrılmak canıma can olmuşsun Aşkımın esiri herşeyim sen...
  2. Ayrılmak kolay mı...

Ayrılmak kolay mı...

Yeni evli bir çift vardı. Evliliklerinin daha ilk aylarında, bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi. Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi. Son zamanlarda o kadar sık olmasa da, evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair ne kadar da dil dökmüşlerdi. Ama şimdilerde, küçük bir söz, ufak bir hadise aralarında orta çaplı bir kavganın çıkasına...
  3. Şahan'dan ayrılmak yaradı

Şahan'dan ayrılmak yaradı

ÖNCE SEVGİLİSİ ŞAHAN GÖKBAKAR'DAN AYRILAN, ARDINDAN EVİNİ DEĞİŞTİREN RUTKAY, 14 KİLO VEREREK KENDİSİNİ BAŞTAN YARATTI. Oyuncu Doğa Rutkay, hayatında yaptığı tadilatı bitirdiğini söyledi. Geçmişini silip yepyeni bir hayata başladığını söyleyen Doğa Rutkay, evinden, kullandığı eşyalara kadar her şeyini değiştirdiğini ve üç ayda 69'dan 55 kiloya indiğini açıkladı. Her sabah 60 dakika...
  4. Zaman Tünelinden Ayrılmak istiyorum

Zaman Tünelinden Ayrılmak istiyorum

Zaman Tünelinden Ayrılma Zaman Tünelinden Ayrılma konusunda ne önerirsiniz bana bu mümkün değil diyordunuz ama duyduğum kadarıyla bir eklenti varmış onu indirince facebook Zaman Tüneli kapanıyormuş.

Sayfayı Paylaş