AyrıLmasayDık, EvLeniRmiYdiK !!!

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
AyrıLmasayDık, EvLeniRmiYdiK !!!
Efkarıma yoldaş olsun diye bir sigara daha yaktım.Mazimizi hatırlatan şarkıyı dinlerken ,fasıl fasıl seni okuyup, sayfa sayfa sana yazıyorum yine..

Kalemim ne zaman kırılır,parmaklarım ne zaman tutmaz olur bilinmez..İçimde dile gelmeyen o kadar çok şey var ki…Cümlelerimin elinden tutmak istemiyorum artık , varsın sahipsiz kalsınlar..Ben sadece ikimiz için üzgünüm..Dinlediğim şarkıda söylendiği gibi :

anıların selamı var üzerimde kalmasın.Ne kadar uzak olsan da o kadar yanımdasın..
Ne yaptıysam ne kadar kaçtıysam olmadı,başaramadım.Seni,benim uzağıma koyamadım..

Şimdi birlikte kurduğumuz yürek dolusu onca hayal karşıma geçmiş hıçkıra hıçkıra ağlıyor.Bu sevda noktasız olur, kapımız ayrılığa hiç açılmaz sanıyordum oysa ki..Biten çok şey gibi bu da bitti ne yazık ki..Ama bitse de yitirmedim hiçbir zaman seni..
Biten olsan da yiten olmadın..

Bazen aklıma gelmiyor değil.Bulutlanan gözlerimi elimdeki fotoğrafına mühürleyip gözyaşlarımla soruyorum bazen sana.. “ ayrılmasaydık evlenir miydik ? “ diye..Kimbilir , belki de…

Kadere teslimiyetiz mi bizi bu sona götürdü acaba ? Mücadele etseydik aşabilir miydik engelleri ? Ben tek başıma cevap veremiyorum .

Sen ne dersin yar ?

Ayrılmasaydık , evlenir miydik ?

Geri