gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Ayrılmaz Bardaklar(eşiniz ve sizin için

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Ayrılmaz Bardaklar(eşiniz ve sizin için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  2. Eşinizin Sizi Hala Sevip Sevmediğini Anlamak İçin...

Eşinizin Sizi Hala Sevip Sevmediğini Anlamak İçin...

eşinin sevmediğini nasıl anlarsın eşinizin sizi seviyormu, anlamanın yolları, nasıl anlarız, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Evlilik hayatında bazen öyle anlar gelir ki çelişkiye düşer insan.İçini bir kurt kemirir,karşısında ki insanın onu hala sevip sevmediği konusunda..Eğer siz de bu tip korkulara kapılmaya başladıysanız,...
  3. Eşim ve Benim İçin Dua..

Eşim ve Benim İçin Dua..

Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle sevinen bir sevgiyle...
  4. Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?

Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?

Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası hayli yorucu. Hayat şartları ağır. İnsanlar sürekli bir koşuşturma işinde ama bayanlar herşeye rağmen her zaman ilgi bekler. Erkekler de bekler elbet ama biz bayanlar bu konuda daha bir hassasız yaratılış itibarıyla.. Diyelim eşiniz/sevgiliniz gün içinde sizi aramadı. Hemen telaşa mı düşersiniz, insanlık hali der geçiştirirmisiniz? Anketimizi...

Sayfayı Paylaş