gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ayrilmaz Bardaklar

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

bardaklar

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Ayrilmaz Bardaklar
    Karışık İlginç garip resmler bölümüne taşınmıştır...

Ayrilmaz Bardaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bardaklar şıkırşıkır..

bardaklar şıkırşıkır..

Vitrinlerde uzun süre duran kristal bardaklarınız için, en iyi temizleme yöntemi, karbonatlı su içinde biraz bekletip yıkamanızdır.
  2. Bardak

Bardak

rüyada bardak kırılması rüyada çay bardağı kırmak yıkamak plastik görmek kırmak Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa,...
  3. Bırakın Bardaklarınızı...

Bırakın Bardaklarınızı...

Bırakın bardaklarınızı... Hayat kısa hiç bir şey için fazla üzülmemek gerek ve herşeyi yerli yerinde bırakmak gerek.. Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : "Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?" '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. "Bardağı tartmadıkça...
  4. Ayrilmaz ikili - Eskili tursu, Yavan köfte

Ayrilmaz ikili - Eskili tursu, Yavan köfte

yavan köfte ayrılmaz ikili sözleri Gecenlerde diger bi konuya eklemistim o günden sorna canim cok cekti, bunu dün aksam annemi ikna ettim ve bana Eksili tursumu yapti :D Annemin yaptigi eksili tursu ve yavan ( kuru ) köftesi sizlerle... EKSILI TURSU 2 adet Patlican 5-6 yesil Biber 3-4 dis Sarimsak Tuz Nane 1 yemek kasigi eksi akiti ( istege göre daha fazla veya daha az...
  5. bardaklar

bardaklar

burda gosterilen bardakları nerelerde bulabılırız acaba ?

Sayfayı Paylaş