gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ayşe Hatun (Merve Oflaz) Diziden Neden Ayrıldı

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan ayşe hatun ayşe hatunu kim öldürdü hatun kanuni merve oflaz diziden neden ayrıldı merve oflaz neden diziden ayrıldı Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman'ın gözde cariyelerinden Ayşe Hatun (Merve Oflaz) boğazı kesilerek öldürüldü...Diziden neden ayrıldığı hakkında çeşitli söylentiler çıkan Merve Oflaz diziden neden ayrıldığını anlatmış...

Merve Oflaz, Muhteşem Yüzyıl'ın 13’üncü bölümünde diziye veda edip yeniden “Survivor”a dönecek.

GEÇEN yılın "Survivor" galibi Merve Oflaz’ın "Muhteşem Yüzyıl" macerasının sonu göründü. Ayşe karakterini canlandıran Oflaz, 13. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda edecek. Hemen ardından da tanınmasını sağlayan "Survivor" yarışmasına dönecek. Ayrılık nedeninin iddia edildiği gibi oyuncu arkadaşlarıyla kavga etmesi olmadığını belirten Oflaz, bu sürpriz gelişme ve yeni projesi hakkında şunları söyledi:

"Sette kavga haberleri asılsız. Öyle bir şey kesinlikle olmadı. Hem Meryem (Uzerli) hem de diğer ekip arkadaşlarımla aram çok iyi. Anlaşmam 13 bölümdü ve o sürenin sonunda diziden ayrılacağım zaten önceden belliydi. Yeniden ‘Survivor’a dönüyorum. Yarışmayla ilgili ekstra bir program hazırlanıyor, orada Acun Ilıcalı ile birlikte yorum yapacağım."

ßeLeN ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence diziden cıkması iyi oldu ben uyuz oluyodum buna laf atıyodu falan :D ama suc hürreme kaldı

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D ayy dizide zaten çok önemli bir rolü yoktu ama böylelikle bir deneeyim yaşamış oldu ileriki zamanlarda baş rolde oynar :D:D yarışmaya dönmesi güzel olur heralde. gerçi yorum yapacakmış ama olsun :D:D yakışıyor o yarışmaya :D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Olan Hürrem Hatuna kaldı..

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben Muhteşem Yüzyıl'ı bu gün izleyecem, sizin yorumlardan anlaşıldığı kadarı ile o hain kız öldürmüştür bunu, tabi Hürrem'e kalmıştır suç:) Hürrem bu sıyırır :D:D Tşkler ortim:)

Ayşe Hatun (Merve Oflaz) Diziden Neden Ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Ayşe Cariye (Merve Oflaz) Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Ayşe Cariye (Merve Oflaz) Resimleri

muhteşem yüzyıl ayşe muhteşem yüzyıl ayşe cariye cariyelerin isimleri hatun cariye hatun Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe cariye rolünde izlediğimiz Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  2. Merve Oflaz Kimdir?

Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz biyografi merve oflaz hayatı kimdir Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz'ı şu sıralar Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Cariye rölünde izliyoruz.Sizlere Merve Oflaz hakkında genel biyografi bilgilerini sunuyorum. Acun Ilıcalı'nın Hazırladığı Survivor Kızlar-Erkekler Programının Birincisi Amazon Merve (Merve Oflaz) 1988 de İstanbul-Beykoz da dünyaya gelmiştir.İlkokulu Beykoz da...
  3. Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

tuncel kurtiz neden ezelden ayrıldı Ezel dizisinin sevilen kahramanı usta oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı) diziden neden ayrıldı...Merak edenler için :tik: Ezel’in Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü. Bir çatışmanın ortasında kalan Ramiz Dayı, aldığı kurşun yarasıyla hayatını kaybetti. Ancak Kurtiz’in canlandırdığı karakterin ölümüne...
  4. Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

BU adamın hızına erişmöek imkansız. Köftehor hep te güzel kızları buluyor :D Şeytan tüyü var :D Son sevgiilisi de çok hoştu ama galiba ayrılmışlar. Neden böyle aniden ayrıldılar ben anlayamadım, açıklama yapıldı mı acaba ?
  5. Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor All-Star’da önce aday isimler söz aldı. Berna “Geçen hafta en zor haftaydı. Hem dokunulmazlığı kaybettik, hem hasta oldum, hem kişisel dokunulmazlığı alamadım, hem aday gösterildim, hem de istemediğim bir tartışma yaşadım. Doğukan’la bir tartışma yaşadım. İleri gittim. Kendisinden özür diledim. Bu durumdan da utanıyorum” diye açıklama yaptı. Merve Oflaz da “Her dokunulmazlığı...

Sayfayı Paylaş