gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ayşe Hatun Önal fakirleşmiş arkadaşlarım

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AYŞE HATUN ÖNAL ARACINI SATIYOR! [​IMG]PODYUMLARDAN MÜZİK PİYASASINA TRANSFER OLAN AYŞE HATUN ÖNAL'IN ALBÜMÜ BEĞENİLDİ AMA HATUN, PİYASADA YAŞANAN KRİZDEN NASİBİNİ ALMAKTAN KURTULAMADI.

Yüklü vergi borcunu bir türlü ödeyemeyen Ayşe Hatun Önal, bu sıkıntısından kurtulmak için Mercedes marka otomobilini satışa çıkarttı.

Mankenlikten oyunculuğa geçen Didem Taslan, akıllı bir karar aldığını kanıtladı. Taslan, 'Kurtlar Vadisi'ndeki rolü sayesinde köşeyi döndü. Didem Taslan, kendisine 48 bin Euro'luk Chrysler Crossfire marka bir otomobil satın alarak, oyunculuğun kârlı olduğunu gösterdi!

Ayşe Hatun Önal fakirleşmiş arkadaşlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Çubukçu - Hey DJ (feat. Ayşe Hatun Önal)

Ege Çubukçu - Hey DJ (feat. Ayşe Hatun Önal)

Hey bu benim favori parçam, diyorsan; Eğlenceye devam Kıyak parçalar ve Kıyak ortam için işte numaram 4-5-0 5-0 9-6 Radiopop istek hattı Güneşli bir yaz akşamı Yepyeni bir saat Günün ilk istek parçası Ayşe Hatun Sarılmandan belli Kırıcan mı belimi? Çok canım acıdı çeksene elini!! Millet bu parçaya bayılıyor, Diskoda dans ediyor deli gibi� Hepsinden önce, çevir sihirli 7 numarayı bence, Bana...
  2. Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı

Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı

01. Kalbe Ben 02. Yok Yok 03. Aç Kapıyı 04. Bırakma Beni 05. Hayalimdeki 06. Doğru Kanaldan Bağlan 07. Bomba 08. İnat 09. Marslı 10. Aslında 11. Yok Yok (Remix)
  3. Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı

Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı

ayşe hatun önal, çak bir selam albümü, ayşe hatun önal çak bir selam Sevgili melekler, mankenlikten şarkıcılığa geçen Ayşe Hatun Onal yeni single albümünü çıkardı. Türk pop müziğinde şarkısı "Kalbe Ben" ile büyük beğeni toplayan Ayşe Hatun Önal,Sony Music tarafından yayımlanan yeni single'ı "Çak Bir Selam" ile yine müzikseverlerle buluşan Ayşe Hatun Önal, single için...
  4. Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Şarkısının Sözleri

Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Şarkısının Sözleri

ayşe hatun önal, ayşe hatun önal çak bir selam, çak bir selam şarkısı Sevgili melekler, mankenlikten şarkıcılığa transfer olan ve bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başaran Ayşe Hatun Önal'ın yeni single albümü "Çak Bir Selam" çıktı. Albümün çıkış parçası ÇAk Bİr Selam'ın sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Ayşe Hatun Önal Çak Bir Selam Şarkı Sözü Eskiden...
  5. Ayşe Hatun Önal Güm Güm Şarkı Sözleri

Ayşe Hatun Önal Güm Güm Şarkı Sözleri

Ayşe Hatun Önal – Güm Güm Şarkı Sözleri Taktiklerden Kırılırsın Ama Mutlu Olursun Taklitlerden Sıkılırsın, El ele Tutuşursun Yurdunu Unutup Bana Kalbinin Hızla Atışını Da Yutup Güm Güm Güm Güm Güm Güm Gidiyorsun Göğsümden Ama Kalbimi Kalbimi Kalbimi Söküyor Göğsümden Ama Kalbimi Kalbimi Nefesimi Çekiyor Kalbimden Kendi Kalbini Kalbini Kendine Çekiyorsun Git Üzüyorsun Şante Caya Guru Caya...

Sayfayı Paylaş