gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkı sözü Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözleri
    Ali Taran ile yaptığı evlilikle adından sık sık söz ettiren Ayşe Özyılmazel'in İkimiz adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızda tüm sevenler için ve melek'lerimiz için paylaşıyoruz.

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü:

Konuşsana geç olmadan
    Yoksa şu kapıdan çıkıyorum
    Oyun değil şaka değil
    Dönmemek üzere gidiyorum
    Belli ki sığmıyor iki kalbin yükü tekine
    Ne dur dedin ne kal dedin
    Hiç mi inanmadın ikimize,
    İçimdeki senden kurtulurum belki bir gün
    Ta ki o güne kadar yastayım
    Bitti yaz kıştayım

Sığamadık ikimize bu şehire ne yazık!
    Kim kimi suçlamalı
    Bilemedik ikimiz değerini ne yazık
    Kim kimi anlamalı...
    Sığamadık ikimize bu şehre ne yazık
    Kim kimi suçlamalı
    Bilemedik ikimiz değerini ne yazık
    Kim kimi anlamalı

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik: İstanbul'un Kızları Enerji İki Sakin Evler Yansın Pardon Çocuk Temmuz Abla Sevene Kadar Taşıyo Baksana
  2. Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

eti form zayıflatır mı ayşe özyılmazel boy kilo ayşe özyılmazel boyu ve kilosu boyu kaç kilo Ben ayşe özyılmazeli okan bayülgenin sevgilisi olarak hatırlıyorum.Ama şu aralar çıkarmış olduğu albümüyle iyi bir çıkış yakalıyor.Neconun kızı bu ara da:D Buyrun bakalım nasıl zayıflamış acaba? Yepyeni albümü ile müzik dünyasında ben de varım diyen Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel paylaşım sitesi...
  3. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü

ali taranla evlenen ayşe özyılmazelin sesini merak ediyorum ve sizlerden Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü istiyorum.
  4. İki Romantik Deli Şarkı Sözleri

İki Romantik Deli Şarkı Sözleri

İki Romantik Deli Şarkı Sözleri Selam kızlar Yusuf Güneyin söylediği İki Romantik Deli Şarkısının sözleri var mı acaba ya da bilen var mı bu şarkıyı?
  5. Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkısı sözü Düşünmeden gittin Düşünmeden gelir misin Uzundur yoksun Sakinleşince döner misin Beni sorarsan aynı Aşığın ilacı var mı Gece gündüz karışmış Sevmemenin bir yolu var mı Yalnızın sabahı olmuyor olmuyor Bilmem ne söylesem olmuyor Su gibi gel Bilmediğin hallerdeyim Sen gibi gel Bilmediğim yerlerdeyim Su gibi gel...

Sayfayı Paylaş