gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ayşe Özyılmazel Kimdir hayatı biografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, ayşe özyılmazel kimdir, hayatı, resimleri ve biografisi ile ilgili bilgiler içermektedir.
    Adını şimdilerde Ali Taran ile duyduğumuz Ayşe Özyılmazel ile ilgili bilgiler şu şekilde meleklerim.
    Ayşe Özyılmazel 24 Ekim 1979'da İstanbul'da doğmuştur.Ünlü sanatçı Neco'nun kızıdır. İstek Semiha Şakir Lisesi'nden 1997 yılında mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümü'nünden 2001 yılında mezun oldu.

Ayşe Özyılmazel "Sana Bi'şey Olmasın" adında bir kitap yazmıştır. İstanbul Gelişim Orkestrası'nda bir süre görev aldıktan sonra Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır.Halen bu gazetedeki görevine devam etmektedir.

14 Aralık 2008 yılında Universal Taxim Edisyon etiketiyle yayınlanan ve Uzay Heparı anısına hazırlanan Uzay Heparı - Sonsuza albümünde daha önce Demet Sağıroğlu'nun seslendirmiş olduğu "Biçare" isimli besteyi yeniden yorumlayan müzisyen böylelikle müzikal kariyerinin ilk şarkısına imza atmış oldu.
    Bu şarkı Billboard Türkiye listelerinde 35 numaraya yükselmiştir.

21 Aralık 2009 tarihinde kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır.
    Bu albümde sanatçıya Yalın Mert Ekren Teoman Tufan Taş Nurkan Renfa gibi isimler eşlik etmiş albümün fotoğraflarını ise ablası Zeynep Özyılmazel çekmiştir. Sanatçının müzik kariyerindeki ilk video klip ise Hakan Yonat tarafından sözleri kendisine müziği ise aynı zamanda albümünün de prodüktörlüğünü yapan Mert Ekren'e ait olan "Enerji"ye çekilmiştir.

Ayşe Özyılmazel Kimdir hayatı biografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik: İstanbul'un Kızları Enerji İki Sakin Evler Yansın Pardon Çocuk Temmuz Abla Sevene Kadar Taşıyo Baksana
  2. Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

eti form zayıflatır mı ayşe özyılmazel boy kilo ayşe özyılmazel boyu ve kilosu boyu kaç kilo Ben ayşe özyılmazeli okan bayülgenin sevgilisi olarak hatırlıyorum.Ama şu aralar çıkarmış olduğu albümüyle iyi bir çıkış yakalıyor.Neconun kızı bu ara da:D Buyrun bakalım nasıl zayıflamış acaba? Yepyeni albümü ile müzik dünyasında ben de varım diyen Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel paylaşım sitesi...
  3. Cem Kılıç kimdir, hayatı, biografisi bilinmeyenleri

Cem Kılıç kimdir, hayatı, biografisi bilinmeyenleri

Geçen bi hatunla birlikteymiş cem kılıç bende onu bi kaç diziden hatırlıyorum da bununla alakalı yardımcı olurmusunuz kimdir hayatı biografiki kaç kilo hangi yılda doğdu :D Hayır iyi ise kendime alacam :D:D:D
  4. Abdullah Abdurrahman kimdir, hayatı biografisi hakkında bilgi var mı

Abdullah Abdurrahman kimdir, hayatı biografisi hakkında bilgi var mı

Arkadaşlarım bu abdullah abdurrahman kim hakkında bilgi lazım işte hayatı biografisi felan sağolun
  5. Hasan basri özdamar kimdir biografisi hayatı hakkında bilgiler

Hasan basri özdamar kimdir biografisi hayatı hakkında bilgiler

Hasan Basri Özdamar kimdir % 100 Türk yapımı motoru yapan ve hayata geçirerek patentini alan Hasan Basri Özdamar Türkiye'de olmaz denilen bir işe imza atmış meleklerim. Onun hayatı hakkında bilgiler şu şekilde devam ediyor. ÖZDAMAR KİMDİR? Hasan Basri Özdamar, 1946’da Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesine bağlı Kılıçmehmet köyünde doğdu. İlköğretim ve teknik liseyi ve sonra da 3 yıllık Elektrik...

Sayfayı Paylaş