gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşe Özyılmazel pişman değilim vijdanım rahat dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayşe özyılmazel ali taran selma ann desmond ölümü haberleri burada arkadaşlar. Ünlü reklamcı ve Yetenek Sizsiniz Türkiye juri üyesi olarak bir çoğumuzun tanıdığı Ali Taran ile evlenen Ayşe Özyılmazel, Ali Taran'ın eski eşi Selma Ann Desmod ölümü sonrası " pişman değilim, vijdanım rahat " dedi ve kendini savundu Melek'lerim. Elbette ki kimse kimsenin üzülmesini istemez ve herkes önce kendi mutluluğunu ister. Ölüm ve evlilik alın yazısı ise bunun suçlusu kesinlikle bir başkası değildir diyor ve sizlere Ayşe Özyılmazel haberinin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. [​IMG]

Eşi Ali Taran’ın kansere yenik düşen eski eşi Selma Ann Desmond nedeniyle tepki çeken Ayşe Özyılmazel kendisini savundu: İçim rahat, pişmanlık duymamı beklemek saçma...

Ayşe Özyılmazel, 3 haftadır süren sessizliğini bozdu ve hakkındaki suçlamalara yanıt verdi.

Özyılmazel 1 Temmuz’da Bodrum’da, 18 gün önce kanser hastası eşi Selma Ann Desmond’dan boşanan reklamcı Ali Taran’la evlenmiş, Taran’ın kanser olduğu için kendisinden boşandığını söyleyerek duruma isyan eden eski eşi Desmond da bu evlilikten 5 ay sonra, 23 Kasım akşamı yaşamını yitirmişti.

Selma Ann Desmond’un üzüntüden öldüğünü düşünenler, günlerce sosyal medyada Ayşe Özyılmazel hakkında sert eleştirilerde bulundu. Özyılmazel, gergin olan bu ortamda yazılarına ara vermeyi ve köşesine çekilmeyi tercih etti. Özyılmazel, Selma Ann Desmond’un ölümünden 3 hafta sonra, dün twitter’dan “Tatil bitti” diyerek yeniden yazı yazmaya başlayacağını duyurdu.

Bunun üzerine Özyılmazel’e “Haa tatildeydiniz, pardon ya biz de vicdanen kendinizi kötü hissettiğinizi ve bu yüzden yüzünüzün tutmadığını sanmıştık, tüh”, “Hâlâ yüz var mı sende ya? Pişmanım falan de bari, arabesk ruhlara hitap et” şeklinde tepkili mesajlar geldi. Özyılmazel de bu eleştirilere soğukkanlılıkla yanıt verdi.
    Kendisine “Sende yüz var mı?” diye mesaj atan takipçisine, “Var, benim içim rahat. Vicdan hesabımı bana bıraksanız artık. Yapmadığım bir şeyden pişmanlık duymamı beklemek çok saçma... Sen istediğini düşün yine de... Kendimi savunmak ağır geliyor. Hem zaten yine isteyen istediğini düşünüyor, değil mi? Boşuna çaba” diye yanıt veren Özyılmazel, vicdan azabı çektiği için mi sessizliğe büründüğüyle ilgili soru soran takipçisine de “Yok öyle bir şey... İnsan her zaman suçundan susmaz. Neyse sen takma kafana” yanıtını verdi. (Milliyet)

Ayşe Özyılmazel pişman değilim vijdanım rahat dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik: İstanbul'un Kızları Enerji İki Sakin Evler Yansın Pardon Çocuk Temmuz Abla Sevene Kadar Taşıyo Baksana
  2. Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

eti form zayıflatır mı ayşe özyılmazel boy kilo ayşe özyılmazel boyu ve kilosu boyu kaç kilo Ben ayşe özyılmazeli okan bayülgenin sevgilisi olarak hatırlıyorum.Ama şu aralar çıkarmış olduğu albümüyle iyi bir çıkış yakalıyor.Neconun kızı bu ara da:D Buyrun bakalım nasıl zayıflamış acaba? Yepyeni albümü ile müzik dünyasında ben de varım diyen Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel paylaşım sitesi...
  3. Hülya Avşar Ayşe Özyılmazel davası

Hülya Avşar Ayşe Özyılmazel davası

hülya avşar ayşe özyılmazel, davası, mahkeme, kavgası, tarıştam, haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz dönemlerde Hülya Avşar ve Ayşe Özyılmazel arasında bir polemik yaşanmıştı ve bu hakaret deavası açılarak, magazin dünyasında bomba haber olarak yayınlanmıştı. O davadan ve o haberden son durumları sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Hülya Avşar’ın kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle...
  4. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü

ali taranla evlenen ayşe özyılmazelin sesini merak ediyorum ve sizlerden Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü istiyorum.
  5. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkı sözü Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözleri Ali Taran ile yaptığı evlilikle adından sık sık söz ettiren Ayşe Özyılmazel'in İkimiz adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızda tüm sevenler için ve melek'lerimiz için paylaşıyoruz. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü: Konuşsana geç olmadan Yoksa şu kapıdan çıkıyorum Oyun değil şaka değil Dönmemek üzere gidiyorum...

Sayfayı Paylaş