gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkısı sözü

Düşünmeden gittin
    Düşünmeden gelir misin
    Uzundur yoksun
    Sakinleşince döner misin
    Beni sorarsan aynı
    Aşığın ilacı var mı
    Gece gündüz karışmış
    Sevmemenin bir yolu var mı
    Yalnızın sabahı olmuyor olmuyor
    Bilmem ne söylesem olmuyor
    Su gibi gel
    Bilmediğin hallerdeyim
    Sen gibi gel
    Bilmediğim yerlerdeyim
    Su gibi gel
    Bilmediğin hallerdeyim
    Sen gibi gel
    Bilmediğim yerlerdeyim

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik: İstanbul'un Kızları Enerji İki Sakin Evler Yansın Pardon Çocuk Temmuz Abla Sevene Kadar Taşıyo Baksana
  2. Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

eti form zayıflatır mı ayşe özyılmazel boy kilo ayşe özyılmazel boyu ve kilosu boyu kaç kilo Ben ayşe özyılmazeli okan bayülgenin sevgilisi olarak hatırlıyorum.Ama şu aralar çıkarmış olduğu albümüyle iyi bir çıkış yakalıyor.Neconun kızı bu ara da:D Buyrun bakalım nasıl zayıflamış acaba? Yepyeni albümü ile müzik dünyasında ben de varım diyen Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel paylaşım sitesi...
  3. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü

ali taranla evlenen ayşe özyılmazelin sesini merak ediyorum ve sizlerden Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözü istiyorum.
  4. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü

Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkı sözü Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısı sözleri Ali Taran ile yaptığı evlilikle adından sık sık söz ettiren Ayşe Özyılmazel'in İkimiz adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızda tüm sevenler için ve melek'lerimiz için paylaşıyoruz. Ayşe Özyılmazel İkimiz şarkısının sözü: Konuşsana geç olmadan Yoksa şu kapıdan çıkıyorum Oyun değil şaka değil Dönmemek üzere gidiyorum...
  5. Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel Albümü Tanıtımı İle İlgili Bilgiler

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel Albümü Tanıtımı İle İlgili Bilgiler

ayşe özyılmazel su gibi gel ayşe özyılmazel su gibi gel albümü Ali Taran ile olan evliliği ile uzun süre manşetlerden düşmeyen ve kısa süre ayrılan Ayşe Özyılmazel gazeteciliğin yanısıra bildiğiniz gibi müzikle de uğraşıyor melekler. 5 Temmuz'da piyasaya çıkacak olan 3.albümüyle dinleyici kitlesine ulaşacak olan Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel albümü tanıtımı ile ilgili bilgiler şöyle.. :)...

Sayfayı Paylaş