gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayşe özyılmazel, evlenecek çiftlere tavsiyeleri, önerileri, uyarıları, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Taran - Özyılmazel
    evliliği henüz henüz halk tarafından sindirilmeye çalışılırken,ünlülerin yazdığı twitter mesajları sayesinde ne yazık ki gündemi meşgul etmeye devam ediyor!

Son yazdığı twitter mesajında Özyılmazel bakın evlenecek çiftlere ne gibi tavsiyelerde bulunmuş?

1. Bu işin büyüğü, küçüğü yok, 10 kişisi 100 kişisi yok haberiniz ola. Sonuç aynı: Davetlileri memnun etmeye çalışmayacaksın.

2. Organizatörlere yüzde yüz güven olmaz, kontrolü ele alacaksın.

Madem hadiseye girdin, diktatör edasıyla bütün ekibi tek sıraya dizecek, didik didik didikleyeceksin. Ya da Fulya Terim gibi şahane bir ablan olacak, her duruma anında el koyacak.

3. Sakın ama sakın kibarlık olsun diye ailelere fikirlerini sormayacaksın.
    Elini verirsen kolunu kaptırırsın, işin içinden çıkamazsın.

4. Düğün gününe kadar annene günde beş vakit buzlu su ikram ettireceksin. Annelerin fenalık geçirme, telaş etme, heyecandan küt diye bayılma potansiyelleri çok yüksektir ona göre.

5. "Beni niye düğününe çağırmadın" grubu karşısında, 'otovicdan'ı devreye sokmayacaksın. Sen ne kadar "Ennn yakınlarımla kutlayacağım" desen de birileri kırılır. Her selam verdiğini davet edecek halin yoktur yani. Seni seven iyi dileklerini sunar zaten; takmayacaksın.

6. Gelinlik ve damatlık olayında sınırları zorlamayacaksın. Ne kadar çok alternatif, o kadar çok kafayı yemek demektir. Benim gibi ilk denediğini al ve çık dostum.
    Bak bitersin ve de şişersin.

7. Kankalar ne içindir? Seni rahatlatmak, düğün öncesi hazırlıklarda koşturmak, kaprislerini çekmek ve gelin çiçeğini odada unutturmamak için! Sen sen ol, benim gibi heyecandan gelin çiçeğini odada unutma tamam mı?
    Kankalarını köle et, sularını sık! (Sizin yüzünüzden çiçeksiz çıktım intikamım acı olacak kızlar!) 8. Sana yıllarca yapılan işkenceyi sen de bekar arkadaşlarına yapacaksın. Nikahtan sonra zırt pırt yanlarına gidip "Darısı başınıza kızlaaar" çekecek, yılların intikamını alacaksın.

9. Herkesin pek değerli görüşleri vardır ama senin isteklerinden önemlisi yoktur, unutmayacaksın.
    Gelin otoriteni konuşturacaksın. "Şu ağaçtaki salkım saçak şeyleri çabuk indiriiiin!" "Ama rüya gibi Ayşeee..." "Sana rüya bana kabus, indiriiiin!"
    Nokta!

10. Son olarak, düğünden önce gelinle damadın birbirini neden görmemesi gerektiğini ben sana söyleyeyim. Öyle bir stres sarıyor ki dört bir yanınızı, kadın kısmının istekleri öyle bir dipsiz kuyu oluyor ki; damat senin bu halini görmese daha iyi. Kaçar, vallahi kaçar.
    İyisi mi büyük sözü dinleyip son gün sevgilini olay mahallinden uzaklaştıracaksın.

11. Asla unutmayacaksın; bu sizin gününüz. Sadece sizin ve size özel... Canınız ne istiyorsa, o güzel. Ve sadece bir kere yaşanabiliyor, tekrarsız, başa sarmasız.
    O yüzden keyfini çıkarın ve çok eğlenin. Mutluluklar...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok sıkıcıısın :D

Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evleneceklere tavsiyeler

Evleneceklere tavsiyeler

Aile büyükleriyle danışarak evlilik yapılmalı. Onların tereddüt ettikleri konular dikkate alınmalı. Evliliği uzun çiftlerle konuşun. Evlilik için acele etmeyin. Denklik çok önemli. Evlenmeyi düşündüğünüz kişiyle görüşmelerinizde, ideal hayatları konuşmak yerine birbirinizi günlük hayattaki hallerinizle tanımaya yönelik konuşmalar yapın. Psikolojik veya bedensel anlamda sorun olacağını...
  2. Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

ayşe özyılmazel, ali taran, evlendiler, ilk yorumu, twitter yorumu, ile ,ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evlendiler.Birçok yazıldı,çizildi ve yazılmaya devam ediyor.Şimdiye kadar sessizliklerini bozmayan çiftten Ayşe Özyılmazel ilk kez sessizliğini bozdu ve twitterdan bakın neler dedi melekler; "Bir gün, herkes kendi bahçesine,...
  3. Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

oya germen oya germen, ayşe özyılmazel, twitter msjı, haberleri burada arkadaşlar Olay evliliğin gelini Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen, Twitter sayfasında, herkesi şok edecek bir msj düştü Melek'lerim. "Bodrum şimdi sıora bana mı geldi" diyen Oya Germen'in haberiyle iszleri başbaşa bırakıyoruz. OYA Germen, eski kocası Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel'in eşleriyle Bodrum'da...
  4. Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Seda Sayan 'ın programına konuk olan Ayşe Özyılmazel gözyaşlarına boğuldu. Geçirdiği hareketli günlerin ağırlığı altında ezildiği hissi veren Özyılmazel bakın programda neler anlatmış. İşte Ayşe Özyılmazel haberleri, haberin detayları... Evliliklerinin neden bittiğini anlatan Özyılmazel; * Ali Taran 'la...
  5. Yeni Evlenecek Çiftlere Mimari Tavsiyeler

Yeni Evlenecek Çiftlere Mimari Tavsiyeler

Bu sayfa; Yeni Evlenecek Çiftlere Mimari Tavsiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni evlenecek çiftlerin en keyifli hazırlıklarından birisi oturacakları evin dekorasyonuyla ilgilenmektir. Kullanılacak mobilyalardan duvar boyasına kadar her detay önemlidir. Eğer bu konuda tam olarak karara veremediyseniz, Mimar Muharrem Çay'ın yeni ev kuracak çiftlere verdiği önerilere...

Sayfayı Paylaş