gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ayşe Özyılmazel'e Babası Neco Sahip Çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ali taran, ayşe özyılmazel, neco, sahip çıktı, haberleri hakkında detaylı bilgiler burada

Kısa bir süre önce evlenen Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel'e yapılan eleştirilere gelin Ayşe Özyılmaz'in Neco sahip çıkmış kızlar...

Yürekleri varsa TV’ye çıkalım

KANSER tedavisi gören 21 yıllık eşinden kısa bir süre önce boşanan Ali Taran’la evlendiği için eleştirilen Ayşe Özyılmazel’e, babası Neco sahip çıktı.

Ünlü şarkıcı, kızını eleştirenleri canlı yayında ‘kozlarını paylaşmaya’ davet etti: “Bunlar bana da aynı şeyi yaptı. Biraz yürekleri varsa, kendilerini biraz delikanlı gibi görüyorlarsa, bir ulusal kanalda çıkıp kozlarımızı paylaşalım. Ben bu konuda tabii ki konuşurum, ne söylenecekse söylerim ama onlarda nerede o yürek! Ben kızımın yanındayım, o bunları hak etmedi.” Neco, 2008 yılında 33 yıllık eşi Oya Germen’den ayrılıp kendisinden 25 yaş küçük İdil Erge’yle evlenmiş, bu nedenle eleştiri oklarına hedef olmuştu.

hürriyet/Demirhan HARARLI

Ayşe Özyılmazel'e Babası Neco Sahip Çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyükanıt, orduna sahip çık

Büyükanıt, orduna sahip çık

Büyükanıt, orduna sahip çık (Rıza Zelyut) Türk Ordusu'nu hedef alıp saldıracaksın; komutanları kötü göstereceksin. Hatta emekli askerleri de darbeci ilan edip sövüp sayacaksın. Türk milletine açıkça hakaret edip aşağılayacaksın. Milletten, vatandan, bayraktan söz edenleri de 'şovenis, faşist' diye karalayacaksın. Böylece paraya, şöhrete, madalyaya kavuşacaksın. AB'den, ABD'den aferinler...
  2. Ferhunde sevgilisine sahip çıktı

Ferhunde sevgilisine sahip çıktı

kötü gelin diye tabir ettiğimiz Yaprak Dökümün nün Ferhunde si ünlü oyuncu Deniz Çakır ile birlilktelikleri olan ve bu yüzden diziden ayrıldı diye haberleri çıkan Nihat Altınkaya yeni rolünde karşımızda.... SEVGİLİSİNE TAM DESTEK VERDİ! DENİZ ÇAKIR; SEVGİLİSİ NİHAT ALTINKAYA'NIN 'DUDAKTAN KALBE' DİZİSİNE TRANSFERİNDE ROL OYNADI.... İlişkilerinin ortaya çıkması üzerine 'Yaprak Dökümü'nün...
  3. Sahip çık sevdana

Sahip çık sevdana

Büyüdüm hem de çok büyüdüm yokluğunda. Yokluğunda çok canım yandı ve her içim acıdığında bir yaş daha büyüdüm... Ömrümden eksilen her anda sensizlik bir az daha çöktü üzerime. Ne tuhaf değil mi? Zaman geçiyor, ömrüm azalıyor ama acın büyüyor... Hani diyorum bazen unuttum galiba hata bazen yüzün gelmiyor gözlerimin önüne. Korkuyorum o zaman ağlıyorum, yüzünü unutmaktan korkuyorum....
  4. Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e Tavsiye!

Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel'e Tavsiye!

selma taran kimdir selma taran biyografi selma taran, evlilik için ne dedi, ali taranın eşi, ayşe özyılmazele tavsiye, şok evlilik, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kolay değil ,sen kalk en güzel yıllarını evliliğine ada,eşinle çocuğunla mutlu olmaya çalış,bu arada kötü bir hastalığın pençesinde çırpın,iyileş,tam oh diyecekken,eşin kalksın kızın yaşında bir...
  5. Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

cengiz semercioğlu ayşe özyılmazel yazısı ayşe özyılmazel, cengiz semercioğlunun yazısı, cevabı, neler yazdı, zalime cevap, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dün kü twitter mesajında Ayşe Özyılmazel ,gazeteci Cengiz Semercioğlu'nu zalim ilan etmişti. Eh,Cengiz bey de fazla gecikmedi,cevabını verdi.Yazısını aynen yayınlıyoruz; Ayşe'ye... Kural 1: Sansasyonel...

Sayfayı Paylaş