gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oya germen oya germen, ayşe özyılmazel, twitter msjı, haberleri burada arkadaşlar

Olay evliliğin gelini Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen, Twitter sayfasında, herkesi şok edecek bir msj düştü Melek'lerim. "Bodrum şimdi sıora bana mı geldi" diyen Oya Germen'in haberiyle iszleri başbaşa bırakıyoruz.

OYA Germen, eski kocası Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel'in eşleriyle Bodrum'da evlenmeleri üzerine Twitter'daki sayfasına "Hayatımın en önemli olaylarının başlangıcını hep Bodrum'da veya Bodrum sonrası yaşadım" yazmıştı. Germen, dün de Twitter'ından Bodrum'a seslendi, mesajlarıyla 'aşk' sinyalleri verdi: " Bodrum! Sıra bana mı geldi :) Benim hayatımı da değiştirmeye kararlı mısın! Ahh Bodrumm! Şurada, sakin, tek başıma, yüzme-güneş-kitap üçgeni arasında dinlenirken neden beni rahat bırakmıyorsun? Hayat aynı gökteki gibi, uçuyor anılar. Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar! Ne yazık ki çerçeve değil resim arıyorum. Bu sefer."

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vavvv ana kız bu sene gelin olabilirler neden olmasın :D

Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan şok sözler

Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan şok sözler

nihat doğan annesi nihat doğanın annesi doğan ın ın ailesi ailesi nihat doğanın annesi, fatma doğan, ilk kez konuştu ve bakalım asena hakkında neler konuştu buyrun öğrenelim arkadaşlar Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan Asena hakkında şok sözler!!! Fatma Doğan, Asena hakkında neler konuşmuş, buyrun öğenelim Melek'lerim. 'Asena Nihat...
  2. Ayşe Özyılmazel'in sürpriz aşkı ile ilgili röportajı

Ayşe Özyılmazel'in sürpriz aşkı ile ilgili röportajı

ayşe özyılmazel röportaj ali taran ayşe arman röportaj ayşe özyılmazel, ali taran, aşkı, düğünü, resimleri, röportajı, haberleri hakkında detaylar burada Şüphesizki bu yılın en bomba haberi Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel aşkı melekler...Bu akşam yıldırım nikahı ile evlenecek çifte bizde mutluluklar diliyoruz... Yılın bomba aşk haberinde Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çifti bu akşam vuslata...
  3. Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

ayşe özyılmazel, ali taran, evlendiler, ilk yorumu, twitter yorumu, ile ,ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evlendiler.Birçok yazıldı,çizildi ve yazılmaya devam ediyor.Şimdiye kadar sessizliklerini bozmayan çiftten Ayşe Özyılmazel ilk kez sessizliğini bozdu ve twitterdan bakın neler dedi melekler; "Bir gün, herkes kendi bahçesine,...
  4. Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

ayşe özyılmazel, evlenecek çiftlere tavsiyeleri, önerileri, uyarıları, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Taran - Özyılmazel evliliği henüz henüz halk tarafından sindirilmeye çalışılırken,ünlülerin yazdığı twitter mesajları sayesinde ne yazık ki gündemi meşgul etmeye devam ediyor! Son yazdığı twitter mesajında Özyılmazel bakın evlenecek çiftlere ne...
  5. Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Seda Sayan 'ın programına konuk olan Ayşe Özyılmazel gözyaşlarına boğuldu. Geçirdiği hareketli günlerin ağırlığı altında ezildiği hissi veren Özyılmazel bakın programda neler anlatmış. İşte Ayşe Özyılmazel haberleri, haberin detayları... Evliliklerinin neden bittiğini anlatan Özyılmazel; * Ali Taran 'la...

Sayfayı Paylaş