gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel haberleri
    Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Seda Sayan 'ın programına konuk olan Ayşe Özyılmazel gözyaşlarına boğuldu. Geçirdiği hareketli günlerin ağırlığı altında ezildiği hissi veren Özyılmazel bakın programda neler anlatmış. İşte Ayşe Özyılmazel haberleri, haberin detayları...

Evliliklerinin neden bittiğini anlatan Özyılmazel;

* Ali Taran 'la boşanırken kağıt imzaladığını o yüzden bu konuyla ilgili bir şey anlatamayacağını belirten Ayşe Özyılmazel, 'Ben kurban mı oldum bilmiyorum ama bir şey olduğum kesin, adını koyamıyorum.' dedi.

'NE YAPTIM BEN ONA'

* Beni koruyan olmadı diyen Özyılmazel, "Kimse çıkıp da bir cümle bile kurmadı bana. Hiçbir şey yapmadı benim için. En acı olan da buydu zaten. Hep ben uğraştım, hep ben... Niye oldu ki bütün bunlar? Ne yaptım ona ben? Ya da ötekine.. Ötekine ne yaptım? Hiçbir şey yapmadım ki, masumum ben. Korumadı beni, bir kelime bile söylemedi.. 'Bu kızın hiçbir günahı yoktur demedi'. Geziyor ortalarda. Bravo demek istiyorum... Mahvolduk artık, bunları da buralarda böyle ağlayarak anlattım." şeklinde konuştu.

* Ali Taran'ı artık sevmediğini dile getiren Ayşe Özyılmazel, "Gururum incindi. Bir şekilde atlatacağım ama bu ara çok hassasım" dedi.

* Ayşe Özyılmazel Seda Sayan'ın, 'Bir daha evlenir misin? ' sorusuna ise "Bir çocuğum olmasını istiyorum ama birine bir daha nasıl inanırım bilmiyorum. Hayırlısı..." diyerek yanıt verdi.

Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gözü Yaşlı

Cengiz Kurtoğlu - Gözü Yaşlı

Gözü yaşlı hali perişan yaşıyorum Sarhoş biriyim her akşam Gözüm yaşlı, halim duman, İçiyorum her akşam Her akşam ağlıyorum, Resmine bakıp öpüyorum Seviyorum dünyalar kadar, Bekliyor şu gözler seni hep arar Bir gün geleceğim yanı başına, Bırakma beni bir başıma Bir gün geleceğim yanı başına Bırakma beni tek başıma Seni sensiz yaşarken, Her akşam ağlıyorum, Resmine bakıp öpüyorum
  2. Ayşe Özyılmazel'in sürpriz aşkı ile ilgili röportajı

Ayşe Özyılmazel'in sürpriz aşkı ile ilgili röportajı

ayşe özyılmazel röportaj ali taran ayşe arman röportaj ayşe özyılmazel, ali taran, aşkı, düğünü, resimleri, röportajı, haberleri hakkında detaylar burada Şüphesizki bu yılın en bomba haberi Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel aşkı melekler...Bu akşam yıldırım nikahı ile evlenecek çifte bizde mutluluklar diliyoruz... Yılın bomba aşk haberinde Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çifti bu akşam vuslata...
  3. Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

ayşe özyılmazel, ali taran, evlendiler, ilk yorumu, twitter yorumu, ile ,ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evlendiler.Birçok yazıldı,çizildi ve yazılmaya devam ediyor.Şimdiye kadar sessizliklerini bozmayan çiftten Ayşe Özyılmazel ilk kez sessizliğini bozdu ve twitterdan bakın neler dedi melekler; "Bir gün, herkes kendi bahçesine,...
  4. Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

ayşe özyılmazel, evlenecek çiftlere tavsiyeleri, önerileri, uyarıları, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Taran - Özyılmazel evliliği henüz henüz halk tarafından sindirilmeye çalışılırken,ünlülerin yazdığı twitter mesajları sayesinde ne yazık ki gündemi meşgul etmeye devam ediyor! Son yazdığı twitter mesajında Özyılmazel bakın evlenecek çiftlere ne...
  5. Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

oya germen oya germen, ayşe özyılmazel, twitter msjı, haberleri burada arkadaşlar Olay evliliğin gelini Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen, Twitter sayfasında, herkesi şok edecek bir msj düştü Melek'lerim. "Bodrum şimdi sıora bana mı geldi" diyen Oya Germen'in haberiyle iszleri başbaşa bırakıyoruz. OYA Germen, eski kocası Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel'in eşleriyle Bodrum'da...

Sayfayı Paylaş