gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayşe özyılmazel, ali taran, evlendiler, ilk yorumu, twitter yorumu, ile ,ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evlendiler.Birçok yazıldı,çizildi ve yazılmaya devam ediyor.Şimdiye kadar sessizliklerini bozmayan çiftten Ayşe Özyılmazel ilk kez sessizliğini bozdu ve twitterdan bakın neler dedi melekler;

"Bir gün, herkes kendi bahçesine, derlerse... Hazır mısınız. Kendi bahçesinde dal olamayan biri girmiş bahçeme ağaçlık taşlıyor. Bana yakın geldin dedi, sevdi. Bana yakın geldin dedi, vurdu. Adlarını sordum, insan dediler. Benim öykümü uyanınca yazarlar, nerede kalmıştım, or'dan yazarlar. Günahımı alıyorsun, al canın sağ olsun. Bi de bundan zevk alıyorsun... Karışmak gibi olmasın ama hesabına yazdırıyorsun."

Ayşe Özyılmazel'in Yazılanlara İlk Yorumu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Özyılmazel'in sürpriz aşkı ile ilgili röportajı

Ayşe Özyılmazel'in sürpriz aşkı ile ilgili röportajı

ayşe özyılmazel röportaj ali taran ayşe arman röportaj ayşe özyılmazel, ali taran, aşkı, düğünü, resimleri, röportajı, haberleri hakkında detaylar burada Şüphesizki bu yılın en bomba haberi Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel aşkı melekler...Bu akşam yıldırım nikahı ile evlenecek çifte bizde mutluluklar diliyoruz... Yılın bomba aşk haberinde Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çifti bu akşam vuslata...
  2. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
  3. Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

Ayşe Özyılmazel'den Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler!

ayşe özyılmazel, evlenecek çiftlere tavsiyeleri, önerileri, uyarıları, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Taran - Özyılmazel evliliği henüz henüz halk tarafından sindirilmeye çalışılırken,ünlülerin yazdığı twitter mesajları sayesinde ne yazık ki gündemi meşgul etmeye devam ediyor! Son yazdığı twitter mesajında Özyılmazel bakın evlenecek çiftlere ne...
  4. Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

oya germen oya germen, ayşe özyılmazel, twitter msjı, haberleri burada arkadaşlar Olay evliliğin gelini Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen, Twitter sayfasında, herkesi şok edecek bir msj düştü Melek'lerim. "Bodrum şimdi sıora bana mı geldi" diyen Oya Germen'in haberiyle iszleri başbaşa bırakıyoruz. OYA Germen, eski kocası Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel'in eşleriyle Bodrum'da...
  5. Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Seda Sayan 'ın programına konuk olan Ayşe Özyılmazel gözyaşlarına boğuldu. Geçirdiği hareketli günlerin ağırlığı altında ezildiği hissi veren Özyılmazel bakın programda neler anlatmış. İşte Ayşe Özyılmazel haberleri, haberin detayları... Evliliklerinin neden bittiğini anlatan Özyılmazel; * Ali Taran 'la...

Sayfayı Paylaş